DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
6 Latvia Deivids Mālbergs 2006
SJ
201 Latvia Elīna Krēmere 2000 Meridiāns/Rīga
202 Latvia Kristiāna Kadaša 2003
VO
408 Latvia Edgars Zaķis 1988 VSK Noskrien/Rīga
409 Latvia Raivo Pienis 1979 ASK Patria/Vilce
411 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Aldaris GO/Viļānu nov.
412 Latvia Valdis Čunka 1982 Aldaris GO/Rīga
413 Latvia Jānis Kalniņš 1988 Rīga
414 Latvia Ģirts Rautenbergs 1984 Ogre
417 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 Rīga
419 Latvia Sandis Zuzāns 1983
420 Latvia Viesturs Kriškalns 1996
421 Latvia Kristaps Zelmenis 1991
422 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 Jūrmala
423 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
426 Latvia Sandis Pētersons 1981 Valmiera
427 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT
428 Latvia Emīls Zalcmanis 1989 Dobelnieki
429 Latvia Toms Eglijs 1993 Uzaudzē sešpaku!/Jelgava
430 Latvia Mārtiņš Eglijs 1985 Durbe
431 Latvia Artūrs Verza 1986 Rīga
433 Latvia Mārtiņš Peisenieks 1984 Rīga
SO
604 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
605 Latvia Iveta Sondore Sondore 1980 Vivobarefoot/Riga
608 Latvia Madara Apsalone 1985 Rīga
609 Latvia Aiga Tora 1985 Rīga
615 Latvia Kristīna Kadaša 1998
617 Latvia Gunita Barisa 1979 Vivobarefoot/Olaine
618 Latvia Kate Dūdele 1990 OK Kāpa/Carnikava
619 Latvia Agnese Katlapa 1991 Ineši
620 Latvia Ieva Biedrīte 1982 Jelgava
621 Latvia ODETA RIMŠELE 1993 Uzaudzē sešpaku!/Kūkas
VV
802 Latvia Uģis Inka 1976 Vecās Kedas/Jaunpiebalga
805 Latvia Mareks Brokans 1973 VSK Noskrien/Riga
806 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
807 Latvia Aleksandrs Tambovcevs 1976 Meklē draugus/Rīga
808 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Maris Beikerts Beikerts 1970
813 Latvia Jānis Tipuks 1974
814 Latvia Jānis LAGZDKALNS 1958 OK Kurmis-Mārupe/Mārupe
815 Latvia Lauris Lizbovskis 1973 Space Jungle/Rīga
816 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK/Rīga
SV
1004 Latvia Ērika Rudzīte 1973 Rīga
1009 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1011 Latvia Vita Žukovska 1970 Burkānciems/Vaidava
1013 Latvia Inese Kauķe 1976 Briksnis SK/Rīga
1014 Latvia Laura Mazmača 1976
1015 Latvia Baiba Ozola 1964 Mona/Rīga
1017 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez Kompasa/Rīga
1018 Latvia Aiva Jakovela 1977

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF Ecobaltia Zaļais Punkts