JAUNUMI

10.05.2022
ZAĶI lēca Raunas apkārtnē.


Svētdien, 8.maijā, Raunas apkārtnē notika ZAĶU ROGAININGS, kur 6 stundu kontrollaika ieskaitē sacentās 72 komandas un 4 stundu kontrollaika ieskaitē sacenstās 29 komandas. Piepildījās iepriekš paredzētais: debesis bija zilākas un zāle jau zaļāka. Raunas pusē pavasaris vienmēr atnāk nedaudz vēlāk, tādēļ zāle vel bija zema, visi krūmi caurspīdīgi. Sacensību teritorija 50 km2 un dabā izvietotie 45 konntrolpunkti bija nopietns izaicinājums visiem dalībniekiem. Uzvarētājus noteica ne tikai ieskaites punkti, bet dažās ieskaites grupās arī finiša laiks. Sacensību laureāti ir sekojoši:
 6 stundu kontrollaika ieskaitē, atklātajā vīriešu grupā MO uzvarēja Edgars Kokorēvičs, Rolands Rudītis, Kristaps Ceriņš (VSK Burkānciems un Co), kuri ar vienādu ieskaites punktu skaitu ierodoties finišā 17 minūtes ātrāk apsteidza otrās vietas ieguvējus Zigmunds Bībers un Miķelis Zumbergs (Laid mums tur laimē diet). Trešajā vietā, ar 1 ieskaites punkta deficītu, ierindojās Kārlis Lauders un Toms Bergmanis (Kad dzīvot sagribas). Atklātajā sieviešu grupā WO uzvarēja Zane Dzirkale un Iveta Baļčūne (april, april), otrajā vietā  - Ilze Krēmere un Ieva Simsone (Dzinterlapsas), trešajā vietā - Agnese Dzērve un Zaiga Ozoliņa (Suns Funs un vējš). Atklātajā jaukto komandu XO grupā uzvarēja Jānis Užulis un Anita Užule (Janita), par 1 ieskaites punktu apsteidzot otrās vietas ieguvējus Sandi Pētersonu un Ievu Liepiņu (PL). Trešajā vietā - Romas Čeplinskas, Reda Einikytė un Kęstutis Vaičius (Jaunystė). 

ZAĶU ROGAININGS sacensību REZULTĀTI.  
ZAĶU ROGAININGS sacensību KARTE.
ZAĶU ROGAININGS sacensību BILDES, autors Mareks Galīnovskis.

Īpaši PALDIES sacensību līdzautoriem! Sacensību karti uzzīmēja Pēteris Blumbergs. Kontrolpunktus dabā izvietoja un arī daļēji noņēma Uldis Pekuss. Visus rokdarbus veica Ieva un Rudīte, sacensību centra dalībniekus aprūpēja Ieva, Inga , Aiva, Mārtiņš, Jānis un Kārlis un jau iepriekš pieminētās Ieva un Rudīte. BIja mums zināmas grūtības ar sacensību rezultātiem, bet te ir izugsmes iespējas jo paši to veicām pirmo reizi, gaitā visu apguva Aivars Kaminskis. Emocijas un ainavas apkopoja Mareks Gaļinovskis un Ginta Bogdanova. Būs arī mums kustīgās bildes. Sacensību vadītāju pieskatīja un visās lietās atbalstīja Nauris Spalviņš.
Īpaši PALDIES arī Raunas sportas centra vadītājam Andrim Abrāmovam un Raunas pamatskoles direktores Evijas Pumpuriņas labvēlībai. Visi jutāmies ļoti mājīgi Raunas pamatskolas telpās un Raunas sporta centra dušā pēc finiša. 

PALDIES visiem dalībniekiem un tiekamies jau 25.-26.jūnijā sacensībās PUSNAKTS ROGAININGS, kas šogad notiks Taurenes apkārtnē, Banūžu ezera krastā, SAULGRIEŽU laika noskaņās.


1. snadis @ 12.05.2022., 17:35 teica:
Kā ar Valmieras + Raunas kopvērtējumu?
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI

Laimes lāča rogainings
2023.gada 17.jūnijs, Skrīveri
[Nolikums]
[Reģistrācija] [Dalībnieki]Orientējies Doles salā

2023.gada 18.jūnijs, Salaspils novads
[Informācija]
[Reģistrācija] [Dalībnieki]


Rīgas piedzīvojums
[ Info/reģistrācija ]

22 – 23.04 Bišumuiža
13 -14.05 Grīziņkalns
27-28.05 Āgenskalns
17-18.06 Čiekurkalns


 

Pasaules čempionāts rogainingā
2023.gada 29.- 30.jūlijs, ASV
[Informācija] [Bulletin 4]
[Reģistrācija] lētāk līdz 15.06.2023.
Eiropas čempionāts rogainingā
2023.gada 9.- 10.septembris,, Somija
[Informācija] [Bulletin No.2]
[Reģistrācija] lētāk līdz 30.06.2023.


AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS. NĀKAMIE PASĀKUMI

17.06.2023.
Laimes lāča rogainings (2h/4h)
[info]

18.06.2023.
Orientējies Doles salā (3h)
[info] [pieteikšanās] [dalībnieki]

15.07.2023.
Strenčupītes rogainings (2/3/4/6h)
[info]

     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^