JAUNUMI

24.05.2024
8. jūnijā “Orientējies Doles salā” aicina uz Krēslas izaicinājumu!


Sen tas bija, kad pēdējo reizi rīkojām orientēšanās sacensības tumsas apstākļos, gadi 9 atpakaļ. Mēs zinām, ka daudzi mūsu piekritēji gaida šo pasākumu jau gadiem. Pa dienas gaismu Doles salas āres jau gana izstaigātas, ir pienācis laiks tās baudīt vakarā - krēslas un tumsas noskaņās.
 
Sestdienas, 8.jūnija vakarā plkst.20:00 tiks dots starts “Orientējies Doles salā” Krēslas izaicinājuma rogaininga sacensībām. 4 stundu laikā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt kontrolpunktus Doles salas  visdažādākajās vietās. Sacensības būs interesantas ar to, ka starta brīdī ārā vēl būs krietna gaisma, taču sacensību finišā pusnaktī jau valdīs diezgan liela tumsa. Zināmā mērā būs arī jāpiedomā par izvēlēto stratēģiju – kuru distances daļu sākt vēl gaismas apstākļos un kuru distances daļu atstāt izskaņā, dodoties atpakaļ uz finišu tumsas apstākļos.
Savu šarmu un savdabību rogainingam piedos Doles salas priežu meža un citi krūmāji, kuros krēsla jau būs neilgi pēc starta brīža, kā arī teju pilnbriedā esošās pļavas. Ja ir sanācis piedalīties iepriekš dienas laikā, tad vakarā šeit viss šķiet savādāk un mazliet ar maģisku noskaņu. Ideālā scenārijā sacensību vakarā ja vēl varētu būt skaidrs laiks - tad, dodoties uz kādu kontrolpunktu salas austrumkrasta pļavās vai citā atklātā vietā, noteikti būs iespēja redzēt saulrietu. Bieži vien ap šo jūnija laiku tie ir īpaši skaisti, un, ja viss ar laika apstākļu jomu veiksmīgi “saliksies”, tad daudziem dalībniekiem šis vakars varētu izvērsties par vēl baudpilnāku rogaininga pasākumu.
 
Kā jau rogaininga sacensībām tas piedien, var skriet uz rezultātu, var arī vienkārši iet un baudīt. Tiem, kuri plāno doties uz Jukolu Somijā vai pēc nedēļas plāno piedalīties Laimes lāča rogainingā, šis pasākums var noderēt kā treniņš kāju ielocīšanai un iesildīšanai.
 
Kompānijā jautrāk – veido komandu no 2 – 5 dalībniekiem un piedalies! Ņem pie rokas savu sievu/vīru, dzīves biedru vai partneri, tikpat labi arī visu ģimeni, vai ņem talkā draugus, kolēģus vai kaimiņus un izbaudiet Doles salas vakara maģisko noskaņu! Bet, ja tomēr patīk to lietu darīt vienatnē, vai arī mērķis ir treniņš – nav bēda, jo piedalīties drīkst arī individuāli! Šogad esam paplašinājuši arī dalībnieku vecuma grupas, kur jaunieviesums (vismaz mūsu pasākumā) ir jauniešu un super-veterānu grupas.
 
Sacensību centra vieta jau ierastā - ciemos pie organizatora "Saulrietos". Sacensību nolikums, cita informācija un pieteikšanās “Orientējies Doles salā” mājas lapā www.ods.lv. Piesakoties līdz 2. jūnijam (ieskaitot) – lētāk.

 
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI
LOF rogaineru reitings atrodams 
zem banera Latvijas rogaininga kauss

 

PusNAKTS rogainings
2024.gada 27..-28.jūlijs, Ziemeļgauja
[Biļetens]  [Bulletin]
[Dalībnieki] [Participants]
[Pieteikšanās] lētāk līdz 15.07.2024
izmaiņas un papildinājumus sūtiet uz valtersk[at]latnet.lv
[Entries] cheeper until 15.07.2024
send changes and additions to valtersk[at]latnet.lvValmieras pilsētas svētku rogainings

2024.gada 28.jūlijs,Valmiera
[Nolikums] [Dalībnieki] [Pieteikšanās]

Eiropas čempionāts
2024.gada 17.-18.augusts, Misso
[Informācija]  [Bulletin 1] 
[Dalībnieki]  [Pieteikšanās]  
Baltās Kazas Rogainings /
Mežazvērs piedzīvojumu sancesības

2024.gada 17.augusts, Jaunjelgava
[Informācija]   [Dalībnieki]
[Pieteikšanās]1. aprīlis - Rīgas Spilves pļavu rogainings
20. aprīlis - Liepājas Dienvidu fortu rogainings
18. maijs - Baložu kūdras bānīša rogainings
13. jūlijs - Mazsalacas Skaņākalna rogainings
7. septembris - Mežgarciema militārās pilsētiņas rogainings
2. novembris - Rīgas Kurpju raga rogainings
[Pieteikums/ nolikums/ dalībnieki]


AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.
 NĀKAMIE PASĀKUMI

27.07.2024.
PusNAKTS rogainings (4h/8h)
[info]

28.07.2024.
Valmieras pilsētas svētku rogainings


17.08.2024.
Eiropas čempionāts rogainingā (24h)
[info]

     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^