JAUNUMI

26.03.2012
Pirmssezonas drudzis
Sajūtu, ka drīz būs un drīz sāksies, var nosaukt arī savādāk. Bet, ja rogainingā ir sacensības, kurām tā vai savādāk kāds gatavojas, tad tās ar joni tuvojas.

Pēc nedēļas sākas reģistrēšanās šīgada Latvijas čempionātam un, uzsvērsim šo īpaši, Latvijas kausam, kura rezultāti būs nozīmīgi arī kā kvalifikācijas nosacījums nākošajos augstāka līmeņa mačos. Pagaidām gan kvalifikacija ir spēkā tikai Pasaules čempionātos. Tas nozīmē, ka varam sagaidīt arī spēcīgākos rogainerus no kaimiņvalstīm. Varbūt sākotnēji ne tik acīmredzami, bet tas arī nozīmē, ka, kā visās nopietnās sacensībās, arī sacensību noteikumu ievērošanas latiņa būs pacelta gana augstu. Neaizmirstiet par svilpītēm! ;)

Bet, ja nopietni, rogaininga noteikumi, tāpat kā Rīga, vēl nav "uzcelti". Pirms lielākiem mačiem forumos vienmēr parādās diskusija par vienu vai otru Noteikumu punktu. Tā kā parasti mēs komentārus pie rakstiem lasām biežāk, nekā pašus rakstus, varbūt pieredzējušie var šeit izteikt savas domas, vērojumus, ieteikumus tieši sakarā ar dažādām Noteikumu niansēm. Noderēs mums visiem, gan dalībniekiem, gan organizatoriem. Paldies!
Pre-seasonal fever

A feeling
that soon will be and soon will begin may also be labeled differently. But if there are races in rogaining, for which someone is preparing themselves less or more, then these are approaching with giant leaps.

After a week, starting this year's registration for Latvian Championships, we would like to highlight in particular The Latvian Cup, the results of which will be important as a qualifying condition for the next higher level matches. So far qualifications are important only for World Championships. This means that we can expect the strongest rogainers from neighboring countries. Maybe not so obvious initially, but it also means that, as in all serious competition, competition compliance with standards will be raised high enough. Do not forget about whistles! ;)

But, to be serious, rogaining rules, like Riga, not yet "erected". Prior to major matches, discussions in forums always appear on one or the other rule. As usual, we read
comments on the articles more than the articles itself, therefore more experienced participants might express their thoughts, observations, recommendations directly about the different nuances of the rules. Useful for all of us, both for participants and organizers. Thank you!
35. ValtersK @ 06.04.2012., 22:51 teica:
Laikam jau mēs visi saprotam, kas ir labi un kas ir ne pārāk.
Tehniski jautājums ir atrisināts atliek tikai nodefinēt jēdzienus "sadarbība" un "sekošana", noteikt rāmi un ticiet, šie jautājumi nebūs aktuāli.
Vairāk būtu jāpadomā par noteiktiem standartiem vai ieteikumiem dalībnieka ekipējumā un noformējumā. Piemēram dalībnieka nummura izpildījums: tā lai tas netraucētu pārvietoties, nepazustu pirmajos krūmos, neizjuktu mitrumā un jebkuram citam dalībniekam būtu iespēja, bez īpaša lūguma nofiksēt dalībnieka numuru iespējamiem protestiem vai pateicībai pēc finiša.
Nu svilpēm arī var atrast jēgu pie nosacījuma, ka tā līdzīgi dzeršanas sistēmas trubai ir ātri pieejama ārkārtas gadījumā nevis mugursomas dziļājajā kabatā.
Manuprāt vajadzētu atsākt RK komunikāciju, iespējams uzrunāt vēl kādus rogainerus plašākai viedokļu apmaiņai.
Protams, kā vienmēr darītaju nebūs daudz , savukārt domu apmaiņai un idejām vēlama plašāka auditorija. wink
34. BA @ 06.04.2012., 21:57 teica:
No sava skatu punkta Tev pilnīgi piekrītu. Pašlaik nav mērķtiecīgi radīt vēl kādu īpašu masveida kontroles sistēmu. Ļoti atbalstu Tevis teikto, ka svarīgais ir, lai dalībnieki saprot, ka un kādi ir noteikumi un ka ir risks tikt diskvalificētiem par to neievērošanu. Un ka jārūc ir nevis diskusiju lapās un pa krūmiem, bet jāraksta oficiālus protestus. Ja ir neapmierinātība vai netaisnības sajūta.
33. aivars @ 06.04.2012., 21:40 teica:
Tehniskās iespējas ir, bet tik un tā ir un paliek nianses, arī IlzesL minētie gadījumi. Un kādu kritēriju - 25% vai 4 KP pēc kārtas vienlaicīgi (vai ar noteiktu intervālu), vai vēl ko citu - tā ir tāda neliela problēma.
Kopumā sadarbība un citu noteikumu ievērošana, protams, parasti nav pat tik liela problēma, kā es te varbūt dramatizēju. Taču precedenti ir un, laikam, galvenais ir tas, lai dalībnieki saprot, ka risks neievērot un tikt diskvalificētiem ir liels.
32. BA @ 06.04.2012., 21:38 teica:
Un tagad vēl arī pēcmarka- atbilde uz Aivara iepriekš teikto. Es piekrītu. Ka tiesneši var izvēlēties stratēģiju īpaši nekontrolēt splitus. Ja nav saņemti kādi protesti. Un tad tas situācijas dabiskā ceļā atrisinātu. Ja kādu kas īpaši satrauc - viņš pasūdzas. Bet RAKSTISKI PASŪDZAS. Un visas neformālas burkšķēšanas ir vienkārši ignorējamas.
31. BA @ 06.04.2012., 21:29 teica:
Un pabeidzot-
Un papildus jau praksē ieviestajai komandu sadalīšanās fiksācijas iespējai, sekošanas un sadarbības gadījumu šodienas elektroniskās atzīmēšanas datu analīzes programma jau patiešām ļauj fiksēt. Un pieņemt lēmumus. Piemēram – par abu (vai vairāku) komandu DSQ par sadarbību (ja neviena nav pieteikusi otras sekošanu) vai par vienas DSQ – ja kāda ir pieteikusi protestu. Jautājums – vai tiesneši uz to reaģē paši. Vai gaida dalībnieku oficiālos protestus. Formāli - noteikumi tiesnešiem neuzliek par pienākumu mēģināt izķert šādus sadarbības gadījumus. Bet arī neaizliedz. Tā kā – pašlaik izšķiršanās par konkrētās rīcības metodi ir orgu ziņā. Pieklājīgi tik būtu dalībniekus, līdztekus vispārējam atgādinājumam ievērot noteikumus – brīdināt par gaidāmo rīcības novērtēšanas interpretāciju. Kā to izdarījuši, piemēram, ukraiņi. Tomēr – tiesnešu nespēja fiksēt visu pārkāpumus neatbrīvo dalībnieku no pienākuma ievērot noteikumus. Tā kā - konkrētā rīcī'ba ir katra paša dalībnieka, citu dalībnieku un tiesnešu izvēles rokās. Tomēr, ja kāds ir pieteicis patiešām notikušu noteikumu pārkāpumu - nevajag uz vinu pukoties. Pārkāpjot mums jārēķinās ar iespēju tikt sodītiem... Tāpat kā pārātrajiem autobraucējiem - ar iespēju saņemt fotorēķinu. Un Vitronics tur nav vainīgs...
30. BA @ 06.04.2012., 21:25 teica:
Par uzraudzību un kontroli. Īstenībā arī šeit noteikumi (gan LOF, gan IRF) pietiekami skaidri visu pastāsta. Pirmkārt – piesakoties sacensībām, dalībnieki būtībā paši apņemas ievērot noteikumus. Jo orgi un tiesneši jau var darīt daudz noteikumu ievērošanas uzraudzībā, tomēr, atšķirībā no stadionos notiekošām sacensībām, 400 komandām 24 stundu laikā 600 kv.km platībā nepārtrauktu tiesnešu uzraudzību nenodrošināsi. Un būtībā arī nevajag. Jo rogainingā īpaši godīgas spēles principa ievērošana ir noteikumu izpildes nodrošināšanas pamats. Bet uzraudzībai noteikumi skaidri paredz 3 pakāpes:
- jau piesauktais 27.p. ļauj katram pašam atzīties, ka sagrēkojis.
- 28.p. saka, ka katra komanda 45.min.laikā pēc kontrollaika var iesniegt RAKSTISKU protestu pret kāda cita rīcību. Un orgi to izvērtē.
- 26.p. savā būtībā saka, ka tiesneši jebkuru komandu par atklātu pārkāpumu var diskvalificēt. Arī par tiesnešu atklātu pārkāpumu. Par tādu, kas atklāts izmantojot tehniskos līdzekļus, un arī par tādu, kas atklāts redzot komandas rīcību dabā.
29. aivars @ 06.04.2012., 21:23 teica:
Nu, labi, labi. Vienkārša pastaiga-tuss ļoti labi realizējama jebkurā nedēļas nogalē, iedurot ar pirkstu lv kartē - no, un, vēlreiz, - uz.
Hokejā uz 10 rumpjiem smukajās formās ir 4 rumpji stripainajās. Ātrumi pieauguši... Tas, ka sadarbība ir aizliegta, ir kā zināms stimuls meklēt arī iespējas šī aizlieguma ievērošanu kontrolēt.
Man liekas, ka sadarbības fakta pārbaude pēc splitiem, tāpat kā sekošanu, jāpārbauda tikai (citu) dalībnieku protesta gadjumā. Jo parasti tieši paši dalībnieki jūt, ka distancē kaut kas notiek ne gluži pēc noteikumiem - komandas sadalīšanās virs atļautajiem attāluma limitiem, atkritumu atstāšana, nekorekta attieksme pret privātīpašumu un, sāpju bērni, sekošana un sadarbība. Ar stingru "fui" visiem, kas neievēro noteikumus un neiesniedz atbilstošu protestu, bet pēc mača pieburkšķ visas malas, ka, lūk, tie un tie šmugulējās, negodīgi uzvarēja, u.tml. Galu galā arī šie protesti ir atrunāti noteikumos.
Varbūt tā?
28. BA @ 06.04.2012., 20:53 teica:
Par sadarbību un sekošanu. AinārsG jau precīzi atzīmēja, ka "...viens no rogaininga būtiskākajiem elementiem ir atrast optimālo ceļu, pa kuru veikt distanci un to realizēt." Atceramies, ka noteikumu izpratnē katra komanda ir pieteiktā 2-5 cilvēku grupa. Un ceļa plānošanas prasme līdz ar spēju plānoto īstenot pieder pie sacensības pamatbūtības. Tāpēc, īstenībā - jau plānošanas procesā nebūtu pieļaujama komandu sadarbība. Tāpat kā distances veikšanas laikā. To skaidri un nepārprotami aizliedz mūsu noteikumu 15.punkts. Un IRF noteikumu B12 punkts. Un interpretācija faktiski ir ārkārtīgi vienkārša – apzināti kopā plānojam, ejam un/vai meklējam – tā ir sadarbība. Kāds mērķtiecīgi iet otram no muguras - tā ir sekošana. Jā, arī pats esmu dažkārt grēkojis gan plānošanas, gan kopā iešanas ziņā. Tiesa gan – līdz nesenai pagātnei šim noteikumu punktam un tā būtībai un interpretācijai, dziļš amatieris būdams, tā īsti vērību nebiju pievērsis. Un tajā pašā Ukrainā pat it kā labus rezultātus sanāca sasniegt. Tomēr izpratne jau ar laiku attīstās... Un ja kāds vēlas sacensību laikā arī vienkārši patusēt - kādēļ gan ne? Arī to noteikumi paredz. Risinājumu nosaka LV noteikumu 27. punkts - pēc komandas finiša sakām orgiem, ka esam pārkāpuši noteikumus. Rezultātā - esam izbaudījuši visu savu iecerēto sacensību burvību, meklējuši, nogājuši un cīnījušies. Mums ir rezultātu lapiņa- ar punktiem un splitiem, bet rezultātu koplistē ir IZST. Jo neesam startējuši atbilstoši noteikumiem.
27. BA , @ 06.04.2012., 20:39 teica:
Patiesībā, man šķiet - tā lieta nav nemaz tik sarežģīta. Nedz par svilpēm, nedz sadarbību, nedz sekošanu, nedz par šo noteikumu ievērošanas uzraudzību un reakciju uz pārkāpumiem.
Svilpes ir drošības līdzeklis. Un patiesībā laikam pat nebūtu par to vajadzību jādiskutē. Tāpat kā par drošības jostu izmantošanu automašīnās (kaut man pašam privāti ļoti nepatīk jostu likt uz sevis). Mēs katrs varam tik priecāties, ja mums nekad nav nostrādājušas drošības jostas un nekad nav bijis rogaininga distances laikā jālieto svilpi. Un tomēr - ja nu...
Par pārējo runājot, šķiet konstruktīvāk būtu sadalīt jautājumu noteikumu daļā un ievērošanas uzraudzības daļā.
Par noteikumiem. Noteikumi atspoguļo konkrētā sporta veida būtību. Un mums tādi ir. IRF apstiprinātie starptautiskie. Un LOF kongresa apstiprinātie LV noteikumi. It kā jau mēs LV varētu veidot (un LOF kongresā apstiprināt) savus atšķirīgus - tomēr - praktiski LV rogaina sabiedrība ir starptautiskās sabiedrības daļa - mēs piedalāmies citvalstu sacensībās un citvalstu sportisti piedalās mūsējās. Šķiet, to ievērojot, būtu pilnīgi nepareizi LV veidot citādus spēles noteikumus. Vēl jo vairāk, ja pret noteikumu būtību pat it kā nav būtisku iebildumu.
26. IlzeL @ 05.04.2012., 22:48 teica:
Kādreiz cīnījāmies pret komandu sadalīšanos distancē. Dažiem tā cīņa likās bezjēdzīga, citi domāja, ka godīgumu šajā ziņā tāpat nevarēs panākt.
Tagad katram dalībniekam sava SI aproce un problēma atrisināta. Varbūt pēc pāris gadiem būs katrai komandai savs GPS raidītājs, kas jau sacensību laikā tiesnešiem parādīs, ka notiek sadarbība. Kas to var zināt.
No manas pieredzes varu teikt, ka laikam tikai vienu reizi ir bijis tā, ka apzināti sadarbojāmies ar citu komandu. Manā pirmajā 24h rogainingā Ukrainā naktī pēc pamatīgas kļūdas satikām citu latviešu meiteņu komandu. Tas bija tāds atvieglojums naktī satikt vēl cilvēkus. Tā arī kopā nogājām līdz gaismai. Pa ceļam mums vēl pievienojās krievu junioru meitenes, kuras tumsā nobijušās sēdēja krūmos un arī jutās atvieglotas kādu satiekot. Un nevienai negribējās atrauties. Tur gan distance bija salikta tā, ka praktiski visas labākās komandas gāja pilnīgi vienu maršrutu, atšķīrās tikai ātrumi. Kad uzausa gaisma, tad arī pašķīrāmies. Ja skatās uz ukraiņu noteikumiem, tad mūsu sadarbība bija mazāk nekā 25% no laika. Toreiz gan organizatoriem sadarbības faktu būtu bijis ļoti grūti konstatēt, jo atzīmēšanās nebija elektroniska. Un liekas, ka arī noteikumos par to nekas nebija minēts.
Es noteikti esmu pret sadarbību tādā nozīmē, ka viena komanda otru izvelk uz pjedestāla, bet tai kontrolei arī jābūt tādai, lai nevajadzētu kādam sēdēt ceļmalā tikai tādēļ, ka mēs jau divas stundas ejam pa vienu ceļu vienādā ātrumā.
25. aivars @ 05.04.2012., 19:00 teica:
Plānošana ir iekļauta sacensību tīrajā laikā Īrijas rogainingā. Nav ne vainas. Baiga sajūta, kad tu vēl plāno, bet tie, viens pēc otra, jau dodas distancē.
Shēmošana, kā smejies, ir Latvijas know-how. Lūk, shēma. Vīri, kam nav cerību tikt trijniekā, velk sievas, kurām bez vilkšanas nespīd, bet ar vilkšanu - medaļa garantēta. Finišā sievas uzraksta oficiālu protestu, ka viņām pakaļ vilkušies šie paši vīri. Spliti rāda - jā, tiešām. Vīri DQ, sievas - šokolādē. Ir jau arī gauži prasts variants - vīri iekompostrējas katrā 5-tajā, viņiem tāpat viss "pa bungām".
Pilnīgs "bezcers" ar to sadarbību... crying
24. ValtersK @ 05.04.2012., 17:30 teica:
Rogainings, tā pat kā daudzas lietas, ir gana konservatīva lieta.
Var jau palaists visus grožus vaļā, bet vai tad tas būs tas pats vai kaut kas cits.
Sekošana uzpeldēja EČ2007 Smiltenē, kad 2. vietas vīri izvilka jaukto komandu līdz zelta medaļām. Toreiz daži nedaudz paburkšķēja, bet lēmumi netika pieņemti.

Skat. 3. un 4. komandu splitus un laureātus: http://www.okzk.lv/rogaining_lv/erc2007/24h_splits.htm
http://www.okzk.lv/rogaining_lv/erc2007/winners.htm

Noteikumiem protams jabūt tādiem, lai tos ievērotu un arī varētu kontrolēt to izpildi. Pretejā gadījumā vienmēr būs "godīgie" un "pavisam godīgie", kas demotivē godīgos dalībniekus. Rezultatā pamazām tiek sabojātas labas lietas.
Par plānošanu. Nav man noteikta viedokļa par plānošanas iekļaušanu kontrollaikā. Ir daži rogaini (piemeram Magnētam), kur praktiski plānošana nenotiek, labakajā gadījumā tiek savikti loģiskie savienojumi. Tradicionāli plānošana pirms starta ieņem nozīmīgu lomu laba rezultāta iegūšanā, metodes ir dažādas, laika un attālumu grafiki detalizēti. Varbūt plānošanas laika saīsināšana piedotu zināmu intrigu, jo pretejā gadījumā 2-3 stundu laikā, neskatoties uz distanču prieksnieka viltībām, vairums pieredzējušo dalībnieku atradīs vienu optimālo variantu.
Nu par svilpēm. Praktiski tās neviens nelieto, laikam jau tā ir vairāk nodeva tradīcijām! wink
23. aivars @ 05.04.2012., 17:08 teica:
Protams, es piekrītu. Ja nav iespējams godīgi kontrolēt, nevajag izvirzīt noteikumus. Bet tur jau tas suns, ka tādi šobrīd ir izvirzīti. Un tos pamanās neievērot. Pat "ļaunprātīgi" reizēm. Tāpēc šis sadarbbas moments ir kā skabarga zināmā vietā. sad
22. Ainārs G @ 05.04.2012., 15:07 teica:
Rogaininga noteikumu galvanā nozīme ir nodrošināt godīgu cīņu komandu starpā, vienlīdzīgu konkurenci.
Tapēc noteikumiem jābūt tādiem kurus nepārprotami var ievērot un pārkāpējus nepārprotami diskvalificēt.
Veči izvelk dāmas, jā katrs savā grupā, itkā nekādas konkurences. Kapēc nepavilkt kādu gabalu?
Vai tā ir uzvarošā stratēģija. Nu nevajadzētu tā būt.
Dāmas sarunā ātrus večus kuriem skriet pakaļ. Ja večiem nav svarīgi rezultāti viņi vispār var neatzīmēties
kontrolpunktos, tikai palīdzēt dāmām. Ko nu? Nekāda rezultātu salīdzināšana nelīdzēs.
Te todas jautājums kā nodefinēt komandu sadarbību sacensību laikā un kā to kontrolēt.
Un var būt vēl sarežģītāki sazvērnieciski scenāriji.
Itkā vienkāršas lietas paliek sarežģītas.
Vienkāršākais ir atstāt to pašu sportistu ziņā un nejaukties te ar noteikumiem.
Kāpēc mēs piedalāmies sacensībās? Lai labi justos, pārbaudītu sevi un gūtu emocijas, kuras ikdienā mums trūkst.
Un vēl lai godīgi cīnītos.
21. aivars @ 05.04.2012., 11:05 teica:
Pasaulē notiek daudz rogainingi. Pie kam arī forma tiek variēta. Pie "pastāvošās likumdošanas" Aināra priekšlikumi, protams, "neiet cauri". BET! Es arī uzskatu, ka tieši šāda MEGA-izmaiņa būtu noteikumos jāievieš: "Sacensības notiek no starta līdz iepriekš noteiktajam finiša laikam, kartes tiek izsniegtas starta brīdī, plānošanas veids un ilgums netiek reglamentēts."
Diez vai šobrīd ir problēma ar vienas grupas "uzvarētājiem". Problēma ir apstāklī, ka, piemēram, veči var ievilkt dāmas godalgās. Nu, vai otrādi, lai dāmas neapvainojas. wink
Raunā veči ievilka juniorus. Visu cieņu, ka tie izturēja, bet sacensībās taču viņi pēc būtības nepiedalījās.
Vai šāda izmaiņa ir reāla? Tur vajadzīgi nopietni argumenti no abām pusēm - gan par "jā", gan par "nē". Es vienkārši esmu "par". smile Jo - kā hobijrogaineris - paņemšu karti un mierīgā garā saplānojis, mierīgi došos dabā. Neredzu argumentus "pret" arī no sportistu puses.
Arī staru, galu galā, varētu noorganizēt gana emocionālu pat pie tādiem nosacījumiem.
20. Ainārs G @ 05.04.2012., 10:39 teica:
Viens no rogaininga būtiskākajiem elementiem ir atrast optimālo ceļu pa kuru veikt distanci un to realizēt.
Kura komanda to veiksmīgāk izdara tā arī ir uzvarētāja. Optimālais variants ir tikai viens. Ja šo variantu
ir spējušas saskatīt divas vienlīdz spēcīgas komandas, tad viss izšķirās distancē. Kāpēc to vajadzētu liegt un
mēģināt piespiest ar ierobežojumiem otrai komandai izvēlēties citu variantu?
Jebkuri ierobežojumi samazina brīvu konkurenci un rogainingā pašu galveno, brīvu ceļa izvēli.
Ir jau ļoti nepatīkami, ka tavi konkurenti visu laku seko aiz muguras, bet ceļa izvēle visiem ir brīva,
gan pirmajiem, gan sekotājiem.
Vai apzināta sadarbība ir uzvarošā stratēģija? Visdrīzāk, ka nē. Ja divas komandas var kopā veikt distanci un uzvarēt
tad tās ir vienkārši spēcīgas komandas un tad visu izšķir laiks finišā.

Viena no iespējām padarīt rogainingu dinamiskāku ir ieskaitīt plānošanas laiku sacensību laikā.
Izvēlies pats cik ilgs laiks nepieciešams plānošanai. Sāc distanci uzreiz pēc starta un plāno ejot.
Ja vēlies paliec sacensību centrā un plāno krietnu laiku kā pašreiz, kādu stundu vai pat vairāk.
Kura ir uzvarētāju stratēģija katrs izvēlas pats.
19. Raimonds @ 02.04.2012., 20:01 teica:
Jā, Kaspar, piekrītu 5min limits ir nedaudz sviestains. Es gan vairāk priecājos par faktu kopumā, ka Ukraiņi paši noreaģējuši smile
18. Kaspars/TA @ 02.04.2012., 19:05 teica:
@Raimonds: ukraiņu versija ar 5 minūšu intervālu ir pārspīlēta. 5 minūtes nozīmē ~500m distanci, komandas viena otru var pat neredzēt un nedzirdēt, bet finišā viņas ieraudzīs DSQ.

@Aivars: 200 svilpītes pa tiešo no Ķīnas maksā 40-50$. Ja orgi (vai IRF) uzskata, ka viņas ir vitāli nepieciešamas, kas traucē atsūtīt vienu šādu paku un iztirgot pa pašizmaksu (15-25 santīmi/gab)? IRF tak neprasa lietot "zīmolotu" svilpi pa piečuku gabalā?
17. Raimonds @ 02.04.2012., 13:33 teica:
Patīkami, ka tieši Ukraiņu orgi ievērojuši šo problēmu.
16. Kaspars/TA @ 02.04.2012., 10:51 teica:
Starp citu, jaunajos ukraiņu rogaininga noteikumos ir ielikts sadarbības ierobežojums - 25% no sacensību laika, 5 minūšu intervāls iekš KP. Skat viņu mājas lapā iekš "Новости Рогейна на Украине" -> "Временные правила по проведению соревнований на Украине"

<< Jaun�ki ( 1 2) Vec�ki >>

Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI
LOF rogaineru reitings atrodams 
zem banera Latvijas rogaininga kauss


Krēslas izaicinājums
2024.gada 8.jūnijs, Doles sala
[Informācija]  [Nolikums
[Dalībnieki]  [Pieteikšanās]
[REZULTĀTI]
Laimes lāča rogainings

Skrīveri, 2024. gada 16. jūnijs
[Biļetens]  [Dalībnieki]
[Pieteikšanās] lētāk līdz 03.06.2024.


 

PusNAKTS rogainings
2024.gada 27..-28.jūlijs, Ziemeļgauja
[Nolikums] [Dalībnieki] [Pieteikšanās] lētāk līdz 30.05.2024Valmieras pilsētas svētku rogainings

2024.gada 28.jūlijs,Valmiera
[Nolikums] [Dalībnieki] [Pieteikšanās]

 

Eiropas čempionāts
2024.gada 17.-18.augusts, Misso
[Informācija]  [Bulletin 1] 
[Dalībnieki]  [Pieteikšanās]  
1. aprīlis - Rīgas Spilves pļavu rogainings
20. aprīlis - Liepājas Dienvidu fortu rogainings
18. maijs - Baložu kūdras bānīša rogainings
13. jūlijs - Mazsalacas Skaņākalna rogainings
7. septembris - Mežgarciema militārās pilsētiņas rogainings
2. novembris - Rīgas Kurpju raga rogainings
[Pieteikums/ nolikums/ dalībnieki]


AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.
 NĀKAMIE PASĀKUMI

16.06.2024.
Laimes lāča rogainings (3h/6h)
[info]

06.07.2024.
Mežmalu vasaras rogainings (4h/6h)
[info]

13.07.2024.
Mazsalacas rogainings (2/3/4/6h)
[info]

     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^