JAUNUMI

17.07.2017
Šīs vasaras saulainākais rogainings - orientēšanās piedzīvojums Olainē


Svētdien, 30.jūlijā, Olaines Mežaparka estrādē pirmo reizi norisināsies Olaines rogainings, kas aicina skrējējus un orientieristus pieteikties 2, 4 vai 6 stundu skriešanas distancei, izaicināt sevi 3 stundu MTB velo orientēšanās distancē vai 8 kilometru taku skrējienā pa daļēji marķētu maršrutu. Savukārt, bērniem tiek piedāvāta rogaininga pastaiga kopā ar instruktoriem, kur dalības maksa līdz sacensību nedēļai ir tikai 1 EUR. Īsts vasaras piedzīvojums sagaida rogainerus, jo nāksies šķērsot slapjus grāvjus un mērcēt kājas purvos, medījot noslēptos kontrolpunktus.

Rogaininga starts tiks dots Olaines Mežaparka estrādē Veselības ielā 7. Pirmais starts paredzēts plkst. 11:00 garāko distanču - 4 un 6 stundu - komandām, plkst. 11:30 tiks dots starts 3 stundu MTB velodistancei, bet plkst. 12.00 startēs 2h rogaininga dalībnieki, 8 kilometru taku skrējiena un rogaininga pastaigas dalībnieki. Sacensību dienā dalībnieki automašīnas varēs novietot Jelgavas ielā, netālu no sacensību centra.

 

8 kilometru taku skrējienā dalība ir individuāla, un tas ir lielisks iesākums orientēšanās pamatu apgūšanai, taču 2, 4 un 6 stundu rogainingā dalība notiek komandās no 2 līdz 4 dalībniekiem. Komandās apvienojas draugi, ģimenes vai uzņēmuma  kolektīvi, kā arī aktīvās atpūtas piekritēji. Savukārt, MTB distance, kur dalība tiks vērtēta individuāli, patiks velo orientēšanās cienītājiem.

 

Olaines rogaininga orientēšanās apvidus būs daudzveidīgs - sacensību kartē tiks ietverta gan Olaines pilsēta, gan dabas teritorijas ar dažāda seguma ceļiem, takām un dabīgiem šķēršļiem, piemēram, purviem, tādējādi izšķiroša nozīme apvidus īpatnību pamanīšanā un izmantošanā.

 

Reģistrācija sacensībām pieejama mājas lapā www.olainesrogainings.lv, kur aplūkojamas arī apvidus bildes un video. Sacensības piedāvā Olaines dome.

https://www.youtube.com/watch?v=xH15Jpui3l0

Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
 AKTUĀLI

NOLIKUMS/PIETEIKŠANĀS
MARIENBURGAS ZELTA RUDENS
2017. gada 14. oktobris

NOLIKUMS
PIETEIKUMS
KOMANDAS


2017. gada 11. novembris
NOLIKUMS
PIETEIKUMS
KOMANDAS


AKTUĀLI iepriekšējo informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.


 LATVIJAS KAUSS

0
Latvijas kauss rogainingā 2017

29.04    OKZK Nakts rogainings
20.05    Šlokenbekas rogainings
15.07    Daugavpils rogainings
22.07    Teku Taku rogainings
14.10    Marienburgas zelta rudens rogainings
11.11    Brīvības rogainings
26.12    Ziemassvētku izvēle

LKR nolikums  2017

LK arhīvs.
Vairāk
 NĀKAMIE PASĀKUMI

29.09.2017.
Vislatvijas orientēšanās nakts
[info] [pieteikšanās]

07.10.2017.
TAOK rogain (8h)


14.10.2017.
Marienburgas zelta rudens rogainings (4/6h)
[info]

 JAUNĀKAIS SARUNĀS
  
 • Winnietrmn ierakstīja tēmā Gaisma nakts melnumā:
  cik erti ir vilkt galva apaksbikses, bet pieres lukturis ir viens kolosals izgudrojums. Kad vajag kko darit, tad gaisma vienmer prieksa, un ari abas rokas brivas. Noverteju, kad vilku elektribu pa naktim Vieniga ipasiba- ja ar kadu runa, tad tam otra...
 • Girts ierakstīja tēmā Atlikušie rogainingi Latvijā šogad.:
  Aktualizēju savu vēlmi par dalību Tautas Rogainingam Baldonē 17. septembrī. Kam ir vēlme, dodiet ziņu, vēlams 4h distancē.
 • Anonymous ierakstīja tēmā Kuiteņa maldonis:
  Lūk arī viņas :) bildes!
  Skaties
 JAUNĀKIE KOMENTĀRI
jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
^ uz augšu ^