JAUNUMI

28.07.2023
Latvijas rogaininga ELITE pulcējas Kalifornijā un Launkalnē.


Esam ļoti lepni, kad Latvijā sportiskos pasākumos ar nosaukumu rogainings vai Orientēšanās nakts pulcējas dalībnieki, kuru skaits mērāms daudzos simtos vai pat tūkstošos. Īstais rogainings, 24 stundas mazapdzīvotos apvidos vai nosacītās tā daļas ir izaicinājums krietni mazākam dalībnieku skaitam. Šonedēļ ASV, Kalifornijā notiek pasaules čempionāts rogainingā, kurā par spīti attālumam un izmaksām, piedalīsies gatavi ir 15 dalībnieki no Latvijas. 
Mājās palikušie tikko apmeklēja PUSNAKTS ROGAININGS, kur galvenajā ieskaites grupā, 8 stundas tumsas apstākļos, piedalījās tikai 110 dalībnieki. Pēc skaita piektais PUSNAKTS ROGAININGS šoreiz notika Launkalnes un Drustu pagastos, kur 85 km2 lielā teritorijā bija izvietoti 50 kontrolpunkti. 
 Par PUSNAKTS ROGAININGS uzvarētājiem atklātajās grupās kļuva: Zigmunds Bībers un Alberts Jasāns (grupa MO, “Laid mums tur laimē diet”, grupa MO, 125 punkti no 200, pieveikti 52,5 reālie kilometri ), Aiva un Uldis Kleperi (grupa XO, “SuperKleperīgs meža skuvums”, 101 punkts no 200, pieveikti 50,5 reālie kilometri),  Aiva Jakovela, Aleksandra Fjodorova, Linda Eglīte (grupa WO, “Kamieļmaizītes”, 71 punkts no 200, pieveikti 31 reālais kipmetrs). 4 stundu ieskaitē par uzvarētājiem kļuva Dina Zobena, Toms Veits  (“Izkusties”, 56 punkti no 200).
Sacensību NOTEIKUMI ir vienošanās starp dalībniekiem un arī organizatoriem, kā vieniem tā otriem ir pienākums tos ieverot un cienīt. Sacensību rezultātu programma, kurā ir iekļauta noteikumu kontroles iespēja, deva norādi, ka vismaz divas no sacensību dalībnieku komandām distancē sekoja un sadarbojās gandrīz visā sacensību laikā. Šķiet nieks, bet ieradumam ir spēks, un līdzīga sadarbība lielajās sacensībās var atnest lielu vilšanos. Abas komandas tika informētas par tiesneša lēmumu, un sacensību rezultāti tika laboti. Oficiālie sacensību rezultāti ir sekojoši: [REZULTĀTI]
Vēl ir arī iespēja vēlreiz neklātienē izstaigāt 19 komandu ceļus 8 stundu distancē:
Jāatzīmē vēl arī tas, kas PUSNAKTS ROGAININGS laikā divas dalībnieku komandām pierādīja, ka cilvēciskās vērtības, izpalīdzība un nesavtīgums ir svarīgas. Mežā tika sniegta palīdzība, tika sazvanīti sacensību organizatori, nepilnas stundas laikā grūtībās nonākušais sacensību dalībnieks tumsas apstākļos tika iznests no meža līdz transportam un nogādāts drošībā. Rezultāti šīm komandām būs citās sacensībās, bet balva tiks saņemtas jau tagad. Komandas,  “Zivs kokā”, Andris Saldūksnis un Agita Marena, “Mongolian Adventure Team”, Hirvo Rannu un Indrek Mahla, saņem bezmaksas dalību vienā, jebkurā no turpmākajiem R24.LV rīkotajiem rogainingiem. Pierādījās, ka SVILPE būtu noderējusi. Cilvēku balss, naktī mežā praktiski nav dzirdama.
Atvainojamies grupu uzvarētājiem par īso apbalvošanu. Nolikumā ir rakstīts, ka apbalvošana notiek saskaņā ar sacensību budžeta iespējām. Sacensību pamatfunkcija ir KARTE, DIATANCE un REZULTĀTI! Viss pārējais ir lielākas vai mazākas ekstras. PALDIES visiem dalībniekiem!Gada galvenais rogaininga notikums, pasaules čempionāts rogainingā 24 stundas,  jau šīs nedēļas beigās Kalifornijā, ASV! Latviju pārstāvēs 7,5 komandas , 15 dalībnieki. Aktualizēta GPS sekošana. Latviju pārstāvēs 7,5 komandas, 15 dalībnieki. Mūsējo numuri sekojoši: 104 (!), 158 (!), 160, 161, 172, 173, 188, 188, 197. Jāņem vērā laika joslu starpība, mīnus 10 stundas. Pēc LV laika no 22:00, 29.07. līdz 22:00, 30.07. Sekojam! Turam īķšķus! [GPS SEKOŠANA]


 
 
1. Helmuts @ 30.07.2023., 16:28 teica:
Ļoti forši ka iespēja piekļūt tik detalizētai info.
Kaut kāda ķibele mūsu MUV vīriem.
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI

 

Latvijas orientēšanās nakts
2023.gada 22. septembris
[Informācija, pieteikšanās]
REZULTĀTI
[Bauska][Brocēni][Tukums]
[Talsi][Sigulda][Misa]
[Smiltene][Salaspils][Rīga]
[Rēzekne][Pļaviņas][Madona]
[Liepāja][Jelgava][Ropaži]
[Daugavpils][Mežgarciems]
[ValmieraK][ValmieraVMG]
[ValmieraVelo]
[Ogre][Līgatne]
 


Eiropas čempionāts rogainingā
2023.gada 9.- 10.septembris,, Somija
[Informācija] [Dalībnieki]
[Bulletin No.4.1 LABOTS! ]
[GPS_SEKOŠANA]
[REZULTĀTI]
[BILDES]
Vidzemes rogainings

2023.gada 1.oktobris, Silva
[Nolikums]
[Pieteikšanās] , [Dalībnieki]

Mežmalu rogainings

2023.gada 7.oktobris,  Ērgļi
[Nolikums][Reģistrācija][Dalībnieki]


Saulkrastu rogainings

2023.gada 15.oktobris,  Saulkrasti
[Nolikums][Reģistrācija][Dalībnieki]

Lapsu rogainings

2023. gada 28.oktobris, Ziemeļgauja. 
[Biļetens] [Bulletin]
[Dalībnieki] [Participants]
[Pieteikšanās] [Application]

Brīvības rogainings
2023. gada 11. novembris, Alūksne
[Nolikums][Reģistrācija][Dalībnieki]


AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS.
 NĀKAMIE PASĀKUMI

01.10.2023.
Vidzemes rogainings (3h. 6h)
[info]

07.10.2023.
Mežmalu rogainings (4h/6h)


15.10.2023.
Saulkrastu rogainings (2h/ 4h/ velo 2h)
[info]

     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^