WRC 2014 ASV

Ārzemju rogainingi - informācija, dalība, transports, līdzbraucēji, nakšņošanas iespējas utt.
Raimonds

Re: WRC 2014 ASV

Post by Raimonds » Mon Aug 25, 2014 1:17 pm

Bardaks :shock:

Aivars Žogla
Site Admin

Post by Aivars Žogla » Mon Aug 25, 2014 1:51 pm

Nē, nu, mani, kā potenciālu sacensību organizatoru, šāda kārtība ļoti pat apmierina. Resp., klātienes apbalvošanas neesamība. :P
Vēl varētu ieviest virtuālo balvu - orgu lapā (šajā gadījumā - IRF) ir bilde ar balvu, uz kuras iegravēts uzvarētāja vārds. Ja grib zābaciņu aptaustīt - lūdzu, pašu apmaksāts sūtījums turp un atpakaļ. 8-)
Un, ja kas, vācieši atsūta NEDZĒSTAS SI kartes!
Šonakt nosapņoju, ka tiek pieņemts lēmums "pārnumurēt" WRC ;)

IlzeL

Post by IlzeL » Mon Aug 25, 2014 2:13 pm

Orgi solīja pienākošās balvas izsūtīt pa pastu, īpaši uzsverot, ka tas būs BEZ MAKSAS! :)
Bet patiesībā tāda īsta apbalvošana tāpat nebūtu sanākusi, jo ne XV, ne MO zābaciņi netiktu pasniegti. Un arī galvenā balva par kopvērtējuma uzvaru ;) XV zābaciņš tajā laikā atradās Čikāgas lidostas Alitalia kantorī, par pārējo ceļojošo balvu likteni precīzu ziņu man nav :) Ceru, ka arī tās ir veiksmīgi atgriezušās pie iepriekšējiem īpašniekiem, nevis klīst kaut kur pa nezināmām lidostām.

IlzeL

Post by IlzeL » Mon Aug 25, 2014 2:17 pm

Par to, vai īres SI kartes bija nodzēstas vai nē, nevaru spriest. Mana privātā SI10 karte noteikti pirms mača tika nodzēsta. Pati to izdarīju.

Rolands

Post by Rolands » Mon Aug 25, 2014 3:28 pm

IlzeL wrote:Par to, vai īres SI kartes bija nodzēstas vai nē, nevaru spriest. Mana privātā SI10 karte noteikti pirms mača tika nodzēsta. Pati to izdarīju.
Ar nedzēstu karti nemaz nevarēja iečekoties, es nebiju nodzēsis un ejot uz startu ček stacija nereaģēja un mani aizsūtija notīrīt karti uz laukuma otru pusi, kur bija
divas kleer stacijas un gribētāju bija daudz,kas arī bija neielaisti startā

guntars

Post by guntars » Mon Aug 25, 2014 6:17 pm

IlzeL wrote:Viens no komentāriem, ko dzirdēju no organizatoru puses bija, ka viņi visu ir izmantojuši tā, kā saņēmuši no Vācijas. Ar domu, ka tad taču visam ir jāstrādā. Nezinu, vai viņi vispār kādu programmēšanu vai ko citu paši darīja. Varbūt vienkārši pieņēma, ka vāciešu atsūtītajā komplektā par visu ir padomāts un tas viss kopā arī labi darbosies.
Cik man zināms, tad SI stacijas no Vācijas netika sūtītas vispār. No Vācijas nāca tikai SI kartes, kuras vienmēr tiek sūtītas nenotīrītas. Parasti par to tīrīšanu parūpējas orgi.
SI stacijas tika savāktas kopā no 3 vietējiem os klubiem (BAOC, NTOA, UNO). Tās tika pārprogrammētas, lai nomainītu KP numurus, sasinhronizētu laiku, ieslēgtu "extended protocol" un "192-punch" režīmus. Viņiem RogainManager datubāze stāvēja uz HP laptopa ar Win7 un finiša nolasīšanai tīklā tika izmantotas HP planšetes ar Win7. It kā viss ok. Pats esmu testējis lasīšanu uz Dell WIn8 planšetes bez problēmām.
Nevar teikt, ka tur visi ir pilnīgi nejēgas, jo Riks pats, kā jau lasījāt, ir ar IT izglītību. Tāpēc man vēl mazāk ir saprotms kā var nonākt pie šādas situācijas.
Guntars

guntars

Post by guntars » Tue Aug 26, 2014 10:51 am

Tā kā nekādu jaunumu vakar vakarā nebija, tad es nenoturējos un "uzbraucu" orgiem. Atgādināju, ka pagājušas jau vairāk kā 8 dienas un uzrakstīju, ka vispār KP var novākt arī mierīgi un bez stresa pāris dienās. Savukārt KP atmiņas nolasīšanai pietiek ar pāris h max. Uzrakstīju, ka man personiski šķiet, ka lielākās problēmas ir nevis ar tehniku, bet ar cilvēcisko faktoru :)
Nezinu vai pēc šī e-pasta man vēl kāds sūtīs datus :), bet šorīt tika saņemta ziņa, ka visi KP ir novākti un dati naktī lejuplādēti. Rikam viss vēl jāpārbauda un jāsagatavo atbildes uz apmēram 10-15 jautājumiem, kurus es uzdevu saistībā ar neskaidrībām dalībnieku sarakstā, SI karšu piešķiršanā utml. Pēc dalībnieku saraksta apstrādes + finiša staciju nolasīšanas parādījās bariņš ar dal. sarakstā nereģistrētām SI kartēm, tad atkal sarakstā bija kādas 15 finišā trūkstošas SI kartes utml. Riks tur drusku vaino dalībniekus, kas ir pieteikuši nepareizas SI kartes vai tās labojuši pēdējā brīdī. Tur "melnajā sarakstā" ir arī kāda LV komanda, kuras dalībnieki tepat Latvijā ar apskaužamu regularitāti čakarē os maču rīkotājus, jaucot un mainot SI karšu numurus īsi pirms starta vai starta brīdī :) Tas gan neattaisno to, ka WRC rīkotāji šīs izmaiņas nepiereģistrēja dalībnieku sarakstā, kuru es saņēmu no viņiem rezultātu apstrādei.
Guntars

guntars

Post by guntars » Tue Aug 26, 2014 4:15 pm

Dati šodien ap 13:00 tika saņemti. Līdz vakaram visticamāk tie tiks apstrādāti.
Guntars

valtersk

Post by valtersk » Tue Aug 26, 2014 6:41 pm

Visu cieņu Guntaram. Izskatās, Amerikā WRC organizēja viens amatieris un bariņš brīvprātīgo. IRF būs stipri jāpiestrādā, lai nogludinātu noslēguma farsu. Arī bez visa tā, IRF prasās sapurināt.

IlzeL

Post by IlzeL » Tue Aug 26, 2014 11:20 pm

Piekrītu, ka nepieciešams no radušās situācijas izdarīt nopietnus secinājumus, lai kas tāds vai pat tam līdzīgs nekad vairs neatkārtotos.
Bet Tev Valter man gan ir ieteikums - pirms sāc citu skabargas meklēt, labāk vispirms tiec galā pats ar saviem baļķiem.

Post Reply