Esam izlēmuši šo sarunu forumu slēgt! Visas turpmākās diskusijas par un ap rogainingu meklējamas rogaining.lv Facebook grupā - https://www.facebook.com/groups/870646406333930/

Guntars

WRC2015

Ārzemju rogainingi - informācija, dalība, transports, līdzbraucēji, nakšņošanas iespējas utt.
guntars
Posts: 425
Joined: Mon Nov 26, 2012 9:08 pm

WRC2015

Post by guntars » Tue Aug 11, 2015 1:09 am

Sveiciens!

Kā jau, iespējams, pamanījāt, pagajušās nedēļas nogalē tika publicēts WRC 2015 5.biļetens (http://wrc2015.rogaining.fi/bulletin-5.html)
Pēdējos WRC biļetenos redzams, ka WRC rīkotāji (Kalke Ry) diezgan savdabīgi interpretē vairākus IRF rogaininga noteikumu punktus, kā arī ievieš dažādus papildus noteikumus un ierobežojumus sacensību dalībniekiem attiecībā uz inventāru, plānošanu u.c. lietām.
Vēlos informēt, ka IRF neatbalsta šos noteikumu "papildinājumus" kas rada neērtības un nostāda dalībniekus nevienlīdzīgā situācijā.
Tāpat jāatzīmē, ka sacensību rīkotāji šīs atkāpes no noteikumiem NAV iepriekš saskaņojuši ar IRF, neskatoties uz to, ka tā bija obligāta prasība saskaņā ar WRC rīkošanas līgumu un IRF pastāvošajiem noteikumiem. IRF pārstāvji Jans, Sergejs un Lauri ir ieguldījuši laiku un enerģiju (ieskaitot 4h bezrezultatīvu telefona sarunu pirms ~nedēļas) mēģinot noregulēt situāciju, bet diemžēl tas ir izdevies tikai attiecībā uz dažiem punktiem, jo WRC rīkotāji nav izrādījuši vēlmi un interesi sadarboties ar IRF(?!), lai ievērotu IRF prasības un noteikumus.
Ja tuvākajā laikā t.i. līdz šīs nedēļas otrai pusei, netiks panākta vienošānas starp IRF un rīkotājiem, tad gaidāms oficiāls IRF paziņojums dalībniekiem. IRF instruēs WRC 2015 žūriju, ka izskatot jebkuru ziņojumu vai protestu, saistībā ar WRC 2015, jābalstās tikai un vienīgi uz oficiālajiem IRF rogaininga noteikumiem. Tas nozīmē, ka ja, piemēram, kādu diskvalificēs par to, ka viņš plānošanas laikā pēc karšu saņemšanas atradies savā auto, tad šo organizātoru lēmumu komanda varēs apstrīdēt un IRF žūrija diskvalifikāciju atcels.
Prasības saistībā ar papildus obl. inventāru un inventāra atstāšanas aizliegumu distancē visticamāk paliks spēkā, jo tas saistīts ar vietējiem noteikumiem un prasībām. Protams arī tur droši vien varēs pastrīdēties par konkrētu jaku un medicīnas preču atbilstību prasībām. Medicīnai gan 5.biļetenā viss ir uzskatāmi safotografēts, kas arī bija IRF prasība lai izvairītos no konfliktsituācijām. Ja nu vajadzēs pēdējā brīdī ko iepirkt, tad jāņem vērā, ka tuvākā aptieka ir apm 15km attālumā no sac. centra.
Guntars

Aiva

Re: WRC2015

Post by Aiva » Fri Aug 14, 2015 2:51 pm

No tā kā esi izstāstījis noteikumus, tomēr labāk ievērot visus noteikumus, jo nav jau zināms kā WRC 2015 žūrija interpretēs noteikumus, kur vadīsies pēc IRC noteikumiem, kur atbalstīts organizatoru noteikumus.

Mani vairāk uztrauc, ka organizatori iespējams uzliks atbildību, kas nav mana izvēle. Cipars vienkārši nogāž no kājām, arī tad, ja risks pazaudēt GPS ir niecīgs.

Online GPS tracking
Organizers will issue online GPS tracking for around 100 teams. Tracked teams are picked based on their earlier competition success and other organizer interests. GPS devices will be attached to a team's equipment by organizers. A team provided with an online GPS tracking device is responsible for the device during the race. The fee for a lost GPS unit is 400 €. The list of the selected teams will be published at the Competition Center Bulletin Board from Friday 21 August at 12:00.

guntars
Posts: 425
Joined: Mon Nov 26, 2012 9:08 pm

Re: WRC2015

Post by guntars » Wed Aug 26, 2015 11:20 pm

Patīkami, ka praktiski nevienai X un W komandai GPS netika izsniegti, kas atrisināja atbildības problēmu :)
Aptuveni 15 komandām tika fiksēti dažādi obl. inventāra pārkāpumi. Visbiežāk tas bija jakas trūkums. Termokreklu nepārbaudīja, bet pieņemu, ka tur būtu līdzīgs skaits. Cik man zināms, tad žūrija nediskvalificēja nevienu no komandām, kurām fiksēja trūkstošu inventāru.
Guntars

Locked