Kompass dienvidu puslodei.

Ārzemju rogainingi - informācija, dalība, transports, līdzbraucēji, nakšņošanas iespējas utt.
Uldis P

Kompass dienvidu puslodei.

Post by Uldis P » Mon Feb 15, 2016 2:36 pm

Austrālijā būs nepieciešams kompass dienvidu puslodei. Domāju, ka to izdevīgāk būs nopirkt Latvijā. SIA "Intrad" var pasūtīt šādus kompasus. Sūtījums viņiem būšot marta vidū. LOFam vai klubiem ir atlaides. Fiziskām personām viņi nepārdod. Ja kādam ir interese, tad vajadzētu samesties kopā un līdz februāra beigām pasūtīt kompasus. Suunto A30 maksājot aptuveni 29€, bet klubiem cena varētu būt ap 23 - 25€. Protams ir arī citi modeļi, bet šis man liekas piemērotākais. Tāpat pie reizes var pasūtīt parastos orientēšanās kompasus. Es lietoju Suunto Arrow 6. Tā cena ir 60€, bet klubiem ap 48€.

ildze

Re: Kompass dienvidu puslodei.

Post by ildze » Fri Feb 26, 2016 10:47 am

Intereseetu. Kam jaapaarskaita nauda?

Uldis P

Post by Uldis P » Tue Mar 01, 2016 3:48 pm

Ceru ka suunto A30 cena būs 21€
Ildze lūdzu paskatieties savā draugiem.lv un pazvaniet man.

guntars

Post by guntars » Mon Mar 07, 2016 9:55 am

Es, dodoties uz dienvidu puslodi, pērku MosCompass modeļus. Mājās nevedu, cenšos pārdot uz vietas. 2014.g. Brazīlijā pēc WMOC sanāca pārdot praktiski par tādu pat cenu kā nopirku.
Moscompass savus modeļus pielāgo ar rūpību dažādiem reģioniem un viņiem Austrālijai pat ir atsevišķi modeļi ziemeļu un centrālajai+dienvidu daļai. Citur dienvidu puslodē, tie, protams, arī darbojas, tikai būs atšķirība cik slīpi stāvēs kompasa adatiņa.
Moscompass var jautāt, piem, osveikalā (http://osveikals.lv/). Var arī mēģināt sūtīt pa taisno no Krievijas vai meklēt to baltkrievu bārdaino Moscompass izplatītāju, kas ceļo apkārt un ir satiekams, piem, Jukolā,. Dažreiz parādās arī Latvijā uz Kurzemes pavasari vai kādiem citiem lielākiem mačiem.
Guntars

Post Reply