Pieredze un atsauksmes

Par sacensībām, pasākumiem, rezultātiem, u.tml. / About competitions, events, results, etc.
Viesis

Pieredze un atsauksmes

Post by Viesis » Tue Aug 26, 2014 7:46 pm

Sveicināti cien. un god. rogaininga dalībnieki/-ces!
Lai arī pastāv uzskats, ka latvieši ne labprāt dalās pieredzē un labus vārdus par kaut ko saka vien galējas nepieciešamības gadījumā, nolēmām jūs uzrunāt (iepriekš atvainojamies, ja šo tēmu uzskatīsiet par mēstuli vai kā ielaušanos slēgtā forumā). Pārstāvam uzņemumu, kas pēc pārtraukuma uzdrošinājās LV teritorijā ievest Sports Akileine produktus, no kuriem NOK ir viens no pieprasītākajiem produktiem lai pasargātu ādu no noberzumiem, tātad, arī rogaininga sacensību dalībniekiem. Būsim pateicīgi, ja šeit pat forumā atstāsiet kaut īsu info, vai produkts jums ir palīdzējis, nav palīdzējis, vai bija ērts lietošanā. Bez tam, otrs jautājums, vai kaut jel kādā veidā iesildat muskuļus/pasargājat tos no krasām temperatūras svārstībām (lietus, ūdens, aukstas naktis, utt ..). Ar sapratni pieņemsim arī ne-slavinošus komentārus. Iepriekš pateicamies par atvēlēto laiku.
AC,
Sports Akileine

IlzeL
Posts: 209
Joined: Wed Nov 28, 2012 10:07 pm

Re: Pieredze un atsauksmes

Post by IlzeL » Tue Aug 26, 2014 11:17 pm

Ja jau pieredze, tad pieredze. Pēc maniem novērojumiem nav būtiski tieši ko uz pēdām smērēt pirms sacensībām - NOK vai kādu citu mīkstinošu krēmu. Galvenais ir tomēr kaut ko smērēt, lai pēdu āda nav sausa, saplaisājusi. Tad tā krietni labāk panesīs mirkšanu un ilgstošo slodzi.
Par iesildošajiem. Pirms diezgan daudziem gadiem vienreiz aukstā laikā pamēģināju Finalgonu. Nekādu labumu nesajutu līdz tam brīdim, kad pēc pasākuma tiku dušā un tad sāka tā dedzināt... Rezultātā pēc tam pa nakti nevarēju gulēt jo kājas bija kā ugunīs. Tādēļ vairāk tamlīdzīgus eksperimentus neveicu. Tad manā īpašumā nejauši (Akileine pārstāvji uzdāvijāna) nonāca Start eļļas pudelīte. Pirmā pamēģināšanas reize bija pirms diviem gadiem Siguldas kalnu maratona 33km distance pa sniegu un vēlāk slapjumu. Pirms strata smērējot mani kaut kas iztraucēja un vienai kājai augšstilbu sasmērēju gan no priekšpuses gan aizmugures, bet otrai tikai no vienas puses. Distancē īsti nevarēja saprast vai man tas palīdz, bet nākamajā dienā pa trepēm kāpjot gan stipri sajutu, ka man sāp tikai tā viena pus kāja :) Atķirībā no Finalgona un līdzīgajiem Start nav smirdīgs un nededzina. Patiesībā siltums gandrīz nav jūtams, bet rezultāts ir labs.
Last edited by IlzeL on Wed Aug 27, 2014 2:48 pm, edited 1 time in total.

LāsmaO

Re: Pieredze un atsauksmes

Post by LāsmaO » Wed Aug 27, 2014 12:53 pm

Reāla pieredze ar Akileine NOK lietošanu pirms 24h rogaininga bijusi tikai vienu reizi, bet varu teikt tikai vislabāko. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem mačiem, kad nekas lietots netika, pēdas bija sakrokojušās minimāli un tulznu nebija vispār. Lai gan kājas bija slapjas visu mača laiku jau no paša sākuma.
Galvenais viņu tiešām cītīgi katru vakaru smērēt 7-10 dienas pirms starta.
Jāuzmanās dušā vai vannā tai laikā - pēdas no NOK paliek tādā dīvainā "vaskadrānas kondīcijā", līdz ar ko slapjumā riktīgi slīd.

Sports Akileine

Re: Pieredze un atsauksmes

Post by Sports Akileine » Fri Aug 29, 2014 7:53 am

Paldies Lāsmai! Zināsim brīdināt lietotājus, lai neslidinās :) Šo vaskadrānas efektu rada karitē jeb šī sviests, kas NOK krēmā ir augstā - 30% koncentrācijā, tādā veidā garantējot efektivitāti. Savukart Ilzes teiktais apliecina vairākas patiesības:a) medikamentus ir jālieto tad, kad tos ir jālieto ārstnieciskos nolūkos (Finalgons); b)Start eļļas ražotājs arī pats ir veicis produkta efektivitāti, salīdzinot apstrādāto un neapstrādo ķermeņa pusi, un efektivitate ir apstiprināta. Nosūtīsim ziņu ražotājam, ka pozitīvs tests ir veikts ari pie mums.
Ceram izlasīt arī citu lietotaju viedokļus. Savlaicīgs paldies.

Ilze
Posts: 1
Joined: Mon Jan 27, 2014 3:38 pm

Re: Pieredze un atsauksmes

Post by Ilze » Sat Aug 30, 2014 7:17 pm

Vai iespējams šobrīd Latvijā iegādāties Akileine NOK, labprāt izmēģinātu.

Guest

Re: Pieredze un atsauksmes

Post by Guest » Sat Aug 30, 2014 9:51 pm

Ilze wrote:Vai iespējams šobrīd Latvijā iegādāties Akileine NOK, labprāt izmēģinātu.
Akileine ir šobrīd pieejama. Varat interesēties OS veikalā, varat arī zvanīt mums pa tiešo - tālr. 20211993

Post Reply