DALĪBNIEKU SARAKSTS

Sacensību klase:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VO
401 Latvia Edgars Zaķis 1988 Riga
402 Latvia Ilmārs Gaidelis 1987 Very difficult situation/Rīga
403 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
404 Latvia Mārtiņš Līsmanis 1986 Ozons/Rīga
405 Latvia Agris Bērziņš 1986 Olaine
406 Latvia Gatis Gaņģītis 1982 eBIOpower/Rīga
408 Latvia Valts Ulmanis 1996 Auseklis IK
409 Latvia Imants Vulāns 1982
410 Latvia Salvis Daģis 1981 OK Alnis/Jelgava
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 AG Capital/Lapenieki
412 Latvia Māris Katkovskis 1991 Sigulda
413 Latvia Artis Krilovs Krilovs 1985 -/Rīga
414 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK/Riga
415 Latvia Uldis Kleinbergs 1987 Ko Te Notiek?/Rīga
416 Latvia Lauris Magazeinis 1992 Rīga
SO
602 Latvia Solvita Skrastiņa 1987
603 Latvia Līga Jermolova 1993 Rīga
604 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
605 Latvia Sigita Rišķe Rišķe 1985 Rīgas satiksme/Rīga
606 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Riga
607 Latvia Laura Šīrante 1982 Ikšķile
608 Latvia Mairita Meijere 1983 Rīga
609 Latvia Ieva Bernauska 1987
610 Latvia Tatjana Ļebedeva 1992 Rīga
611 Latvia Inga Prule-Munda 1985 Jelgava
612 Latvia Ilona Daģe 1984 OK Alnis/Jelgava
613 Latvia Marta LIepiņa 1981 Cēsis
614 Latvia Undīne Zeltiņa 1994 Rīga
615 Latvia Linda Šetlere 1993 Rīga
VV
803 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti Showel Racing Team/Saulkrasti
804 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
805 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
806 Latvia Jānis Stašāns 1980 Very Difficult Situation/Riga
807 Latvia Aleksandrs Ta 1976 Refresh/Rīga
808 Latvia Einārs Šillers 1973 Ziemeļkurzeme Ok/Ikšķile
809 Latvia Ilmārs Dukulis 1964 Alnis OK-JNSC/Jelgava
810 Japan Guntars Žilinskis Žilinskis 1980 Eko 0/Bauskas nov., Brunavas pagasts
811 Latvia Andris Spricis 1978 LAND/Rīga
812 Latvia Edgars Celms Celms 1971 Mārupe
813 Latvia Renārs Kudiņš 1981 Rīga
814 Latvia Māris Heinols 1973 A2/Valmiera
815 Latvia Rodrigo Slavins 1939 Ozons/Rīga
816 Latvia Andris Kalns 1946
817 Latvia Uģis Kūliņš 1972 Kāpa/Saulkrasti
818 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
SV
1001 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1002 Latvia Inese Purgaile 1956 Silva/Tukums
1003 Latvia Gunta Brazauska 1980 Jelgava
1004 Latvia Inta Poriķe 1963 OK Alnis/Jelgava
1005 Latvia Māra Bolšteina 1943 Jelgava
1006 Latvia Regīna Čūdere 1958
1007 Latvia Dace Veipa 1979 VSK Noskrien Vāveres/Ādažu nov.
1008 Latvia Dina Alksne 1976 Valmiera
1009 Latvia Baiba Ozola 1964 Mona
1010 Latvia Inese Grauda 1970 Inčukalna novads
1011 Latvia Dace Pētersone 1979 Jūrmala
1012 Latvia Ilze Heinola 1974 Valmiera
1013 Latvia Jolanta Galzone 1968
1014 Latvia Nora Baranovska 1976 Valmiera
1016 Latvia Ineta Vjakse 1977
1017 Latvia Jolanta Bura 1970 IK Auseklis/Rīga
1018 Latvia Medeja Askerova 1967 Riga
V-Velo
1 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
2 Latvia Arnis Mežeriņš 1980 Effic Velo/Rīga
3 Latvia Mārtiņš Godiņš 1974 B3/Rīga
4 Latvia Igors Jamčuks 1962 Auseklis IK/Riga
5 Latvia Raivis Reinsons 1969 Raalto/Rīga
6 Latvia Normunds Orlovs 1976 SK Čempions/Rīga
7 Latvia Valdis Kokorišs 1964 Mona/Riga
8 Latvia Atis Kalniņš 1974 BezSteigas/Iļģuciems
9 Latvia Kārlis Dzalbs 1972 Ozons
10 Latvia Valters Freidenfelds 1969 Promehanika/Rīga
11 Latvia Kārlis Čīka 2002 Individuāli/Riga
12 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis IK/Rīga
13 Latvia Māris Andersons 1986
14 Latvia Andris Pirtnieks 1986 erenpreiss.com
15 Latvia Didzis Poreiters Poreiters 1968 Balozi
S-Velo
202 Latvia Indra Lange 1973 individuāli
203 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
204 Latvia Lauma Čerņevska 1985 VSK Noskrien Vāveres/Latvian Cycling Girls/Rīga
205 Latvia Eva Grauda 2002 A2/Siguldas Sporta skola/Sigulda
206 Latvia Inese Kauķe 1976 Briksnis/Rīga
207 Latvia Guna Zagorska 1976 Auseklis IK/Rīga
208 Latvia Medeja Askerova 1967 Riga
Velo-Komanda
1403 Latvia Bruno Eduards Krēsliņš
Viktorija Izotova
1999
1998
Rīga
Rīga
1404 Latvia Inga Tivuma
Edgars Tivums
Madara Tivuma
Roberts Tivums
1975
1974
2009
2013
Rīga
Rīga
Rīga
Rīga
1405 Latvia Annija Ošāne
Kristīne Ošāne
2007
1982
Siguldas sporta skola/Sigulda
ind./Sigulda
1406 Latvia Reinis Nīmanis
Roberts Nīmanis
Ernests Nīmanis
1971
2003
2007
Ogre OK/Ogre
Ogre OK/Ogre
Ogre
1407 Latvia Sanita Vītola
Mārtiņš Kalniņš
Andrejs Kalniņš
1976
2011
2013
ToolPool/Rīga
ToolPool/Rīga
ToolPool/Rīga
1408 Latvia Atis Heinols Heinols
Māris Heinols
1996
2001
A2/Krimuldas nov.
Burkanciems&co VSK/Valmiera
1409 Latvia Armands Saušs
Linda Jonīte
1975
1988
Olaine
Olaine
1410 Latvia Aivija Kursīte
Aleksandrs Novickis
1981
1965
Rīga
Rīga
1411 Latvia Matīss Martinsons
Artūrs Brēmanis
2003
2003
A2/Siguldas Sporta Skola
A2/Siguldas Sporta Skola
1412 Latvia Kristīne Balanasa
Adele Balanasa
1978
2007
Siguldas sporta skola/Sigulda
Siguldas sporta skola/Sigulda
1413 Latvia Mārtiņš Mežsargs
Artūrs Strakšs
2002
2002
Siguldas Sporta Skola
Siguldas Sporta Skola
1414 Latvia Žanete Egle
Karlīna Egle
1981
2007
Rīga
Rīga
1415 Latvia Davis Nukis
Eriks Nukis
Evelina Nuke
Aleksandra Lace
Nora Nille
2011
1982
2008
2014
2008
Riga
Riga
Riga
Riga
Riga
1416 Latvia Kaspars Cers
Oto Cers
1975
2007
Auseklis/Riga
Auseklis/Riga
1417 Italy Sofia Farenfield
Alex Farenfield
Pauls Lejins
Peteris Dambergs
2005
2006
2006
2005
Riga
Riga

1418 USA Martin Farenfield
Erminia Farenfield
1967
1969

1419 Latvia Didzis Poreiters Poreiters
Ramona Poreitere
1968
2005
Balozi
Ozons/RSP/Balozi
Skrienam-Komanda
1203 Latvia Gunta Nalivaiko
Pēteris Nalivaiko
1985
1992

1204 Latvia Inga Jansone
Iveta Pazare
1982
1979
Madonas novads
Ādažu novads
1206 Latvia Mārtiņš Eglijs
Iveta Eglija
Kristaps Eglijs
1985
1988
2020
DR-KRASTS/Durbe
DR-KRASTS/Durbe
Durbe
1207 Latvia Līga Jermolova
Artūrs Jermolovs
1993
1989
Rīga
Rīga
1208 Latvia Edgars Rancāns
Vita Rancāne
1981
1986
DIVI PLUS DIVI/Rāmava
DIVI PLUS DIVI/Rāmava
1209 Latvia Māris Bērziņš
Linda Bērziņa
1980
1980
Teku Taku/Rīga
Teku Taku/Rīga
1210 Latvia Inese Vintiša
Anete Gabrūne
1987
1986
Rīga
Rīga
1211 Latvia Laura Šteinberga
Agneta Horste
1995
1996

Riga
1212 Latvia Ita Bērziņa
Kristaps Lācis
1984
1981
Rīga
Rīga
1213 Latvia Jānis Zvirgzds
Mārcis Laganovskis
1972
1982

1214 Latvia Vija Elstiņa
Laura Bušunova
1983
1981
RogViLa/Ķekava
RogViLa/Rīga
1216 Latvia Zigmārs Pujats Pujats
Ketija Pujate
Elīna Kanča
1975
2001
2001
Rīgas Satiksme/Rīga
Rīgas Satiksme/Rīga
Rīgas satiksme/Rīga
1217 Latvia Rihards Ernsts
Ieva Daugaviete-Ernste
1984
1984
Rīgas satiksme/Rīga
Rīgas satiksme/Rīga
1218 Latvia Ilze Krēmere
Ieva Simsone
1976
1975
Rīga
Jūrmala
1219 Latvia Arsens Dilaņans
Artjoms Dilaņans
1975
2008
Rīgas satiksme/Rīga
Rīgas satiksme
1220 Latvia Ints Bruņenieks
Gundega Bruņeniece
1976
1981
Hakuna matata/Ogre
Hakuna matata/Ogre
1221 Latvia Baiba Kaškina
Ivars Krenklis
1976
1971
Baltie Zalkši/Jūrmala
Baltie Zalkši/Jūrmala
1222 Latvia Anita Paidere
Juris Paiders
1967
1963
Skudrulāči/Ozolnieku nov.
Skudrulāči/Ozolnieku nov.
1223 Latvia Liene Buša
Miervaldis Bušs
Visvaldis Bušs
Nora Buša
1953
1952
1993
2014
Jelgava
Jelgava
Jelgava
Jelgava
1224 Latvia Marta Poļenčuka
Reinis Kundziņš
1997
1990
Baloži
Baloži
1225 Latvia Mārtiņš Galvanovskis
Renāte Sīle
Sofija Sveta Galvanovska
1981
1984
2009
Squishy OK/Rīga
Squishy OK/Rīga
Squishy OK/Rīga
1226 Latvia Juris Ceirulis
Zanda Ceirule
Adrija Ceirule
Adriāns Ceirulis
1975
1976
2010
2017
Purva Malēji/Mārupe
Purva Malēji/Mārupe
Purva Malēji/Mārupe
Purva Malēji/Mārupe
1227 Latvia Ļuba Tihomirova
Marija Ābola
1990
1991
TehnoBunkurs/Riga
TehnoBunkurs/Rīga
1228 Latvia Edmunds Gergelevičs
Arta Krūze
1975
1977
De Niro sporta klubs/Mārupe
De Niro sporta klubs/Mārupe
1229 Latvia Juris Vaidakovs
Matīss Vaidakovs
1972
2015
Ok Ziemeļkurzeme/Mārupe
Mārupe
1230 Latvia Linda Rožkalna
Aivars Rožkalns
1967
1967
Mārupe
Mārupe
1231 Latvia Ruta Rimšāne
Dainis Rimšāns
Katrīna Rimšāne
Elizabete Kaire
1979
1975
2007
2001
Ķekava
Ķekava
Ķekava
Ogre
1232 Latvia Agnese Zaķe
Līga Sproģe
1979
1980
Rīga
Ķekava
1233 Latvia Iveta Skujiņa
Baiba Krustiņa
1981
1985
Baltie zalkši/Riga
Baltie zalkši/Riga
1234 Latvia Kaspars Šampiņš
Roberts Šampiņš
Teodors Šampiņš
1982
2006
2011
Auseklis/Rīga
Auseklis/Rīga
Auseklis/Rīga
1235 Latvia Tomass Reinis Tīss
Tomass Neuss-Lucs
2000
1999
Latvju dēli/Jelgava
Latvju dēli/Jelgava
1236 Latvia Ainārs Šiliņš
Gundega Šiliņa
1968
1977
Alnis OK-JNSC/Jelgava
Jelgava/Jelgava
1237 Latvia Aija Peršēvica
Elīna Konstantinova
1984
1980

1238 Latvia Edgars Jurjāns
Baiba Šinberga
Maruta Jurjāne
1987
1989
1985
Rīga
Rīga
Rīga
1239 Latvia Ilze Vilciņa
Gatis Grosgalis
1990
1992

1240 Latvia Dace Cebule
Ilze Tāse
1959
1959
Ogre/Rīga
Ogre/Ogre
1241 Latvia Inguna Kupča
Francis Kaužēns
1969
2009
Ozons/Rīga
Valmiera
1242 Latvia Jēkabs Pētersons
Gatis Pētersons
2008
2006
Jūrmala
Jūrmala
1243 Latvia Silvija Penkule
Māris Penkulis
1960
1957
Durbes novads
Durbes novads
1244 Latvia Ieva Godiņa
Aiga Kalniņa
1976
1974
B3/Bez kompasa
B3/Bez kompasa
1245 Latvia Andris Pumpurs
Artūrs Jēkabs Pumpurs
1972
2003
Rīga
Rīga
1246 Latvia Kārlis Inka
Uģis Inka
2011
1976
Sveicieni no klimata pārmaiņām/Rīga
Meridiāns/Z-kalns/Rīga
1247 Latvia Jānis Balodis
Miķelis Vindavs
Ģirts Tauriņš
1989
1989
1989
Tipu Taps/Rīga
Tipu Taps/Rīga
Tipu Taps/Rīga
1248 Latvia Māris Avotiņš
Ainārs Cīrulis
1972
1958
Rīga
1249 Latvia Gunta Lebedoka
Juris Lebedoks
Džoanna Lebedoka
Hanna Lebedoka
Frodo Lebedoks
1954
1989
1992
2020
2016
OK Kurmis/Rīga
OK Kurmis/Rīga
OK Kurmis/Rīga
OK Kurmis/Rīga
OK Kurmis/Rīga
1250 Latvia Anna Andersone
Kārlis Andersons
Karlīna Andersone
Elīza Andersone
1981
1982
2009
2012
OK Kurmis/Rīga
OK Kurmis/Rīga
OK Kurmis/Rīga
OK Kurmis/Rīga
1251 Latvia Inga Priede
Kristīne Goldmane
1978
1972
Ķekava
Ķekava
1252 Latvia Eduards Kalnāre
Daina Kalnāre
Marta Kalnāre
1983
1986
2005
Odi nekož/Rīga
Odi nekož/Rīga
Odi nekož/Rīga
1253 Latvia Edīte Brikmane
Atis Brikmanis
1981
1982
Rīga
Rīga
1255 Latvia Vita Skuja
Jānis Dreimanis
1978
1976
De Niro SK/Valmiera/Rīga
De Niro SK/Valmiera/Jelgava
1256 Latvia Elīna Krēmere Krēmere
Krišjānis Krēmers
2000
2005
Meridiāns/Rīga
Meridiāns/Rīga
1257 Latvia Reinis Oliņš
Pēteris Kaņeps
1986
1986
Rīga
Rīga
1258 Latvia Romāns Koškins
Ilva Koškina
1975
1974
Jelgava
Jelgava
1259 Latvia Evija Birzniece
Jānis Birznieks
1984
1985
Rīga
Rīga
1260 Latvia Māra Bērze
Milda Ozoliņa
Dārta Neringa Krastkalne
2009
2009
2009
Pļāpu tašas/Sigulda
Pļāpu tašas/Sigulda
Pļāpu tašas/Sigulda
1261 Latvia Inga Bērze
Reinis Bērze
1970
1976
Sigulda
Sigulda
1262 Latvia Uldis Pabērzis
Antra Pabērze
Andrejs Pabērzis
Mārtiņš Pabērzis
1975
1975
2008
2004
B5/Rīga
B5/Rīga
B5/Rīga
B5/Rīga
1263 Latvia Olga Mote
Jānis Dubovičs
1987
1986
Tomāti/Ogre
Tomāti/Jūrmala
1264 Latvia Līva Cera
Arta Miķelsone
Robina Zvirgzdiņa
2003
2003
2003
IK Auseklis/Rīga
Rīga
Rīga
1265 Latvia Zane Elksne
Reinis Elksnis
1991
1992
RZ Team/Rīga
RZ Team/Rīga
1266 Latvia Līga Berķe
Kristīne Berķe
Kārlis Berķis
1981
2002
2013
Briksnis/Rīga
Auseklis/Rīga
Auseklis/Rīga
1267 Latvia Kristaps Saulītis
Baiba Eglīte
1986
1989
Mārupe
Mārupe
1268 Latvia Ivars Žagars
Astra Šauere
Roberts Deičs
1971
1975
2009
Ozons/Baltezers
Ozons/Baltezers
Ozons/Baltezers
1269 Latvia Laine Rupeika-Ruža
Baiba Čemerko
1986
1983
Rīga
Rīga
1270 Latvia Rolands Šusts
Renāte Mencendorfa
Linda Vāgnere
1988
1988
1985
Jūrmala
Jūrmala
Rīga
1271 Latvia Roberts Zvejnieks
Kristiāna Brence
1990
1990
Teikas kalns/Rīga
Teikas kalns/Rīga
1272 Latvia Ilze Cahrausa
Artūrs Hirkovskis
1990
1989
Ok Saldus/Rīga
Rīga
1273 Latvia Dace Rancāne
Baiba Aksika
Krista Roziņa
1983
1988
1985
Ogre
Lielvārde
Rīga
1274 Latvia ARVIS ZVANITAJS ZVANITAJS
Austris Lepiksins
1969
1967
ALUSALA/Riga
ALUSALA
1275 Latvia Iveta Straume
Jurgis Straume
Edvards Robins Straume
Klāss Horens Straume
1980
1978
2009
2011
Babītes novads
Babītes novads
Babītes novads
Babītes novads
1276 Latvia Inga Stabulniece
Patriks Garisons
1974
2009
Ķekava
Ķekava
1277 Latvia Aigars Slotiņš
Dace Slotiņa
1976
1976

1278 Latvia Eriks Lebedoks
Olivers Lebedoks
1985
2012
Kurmis/Rīga
Kurmis/Rīga
1279 Latvia Velga Zalaiskalna
Māris Zaļaiskalns
1963
1958
Ok Mona/Rīga
Ok Mona/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF