Minirogainingu treniņsacensības “Rogo”

Organizē: Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbībā ar karšu izdevniecību  "Jāņa sēta".
 
Formāts: 1 stundas treniņsacensības rogainingā, individuāli. Pārvietošanās veids – staigājot, skrienot, nūjojot. Nav atļauts izmantot citus pārvietošanās veidus, nav atļauts iepriekš iepazīties ar kontrolpunktu izvietojuma vietām.
2022. gada novembrī – 2023. gada janvārī notiks 7 posmi
MiniRogo kartes tiek izsūtītas uz reģistrējoties norādīto e-pastu un startēt var brīvi izvēlētā laikā norādītajos datumos. Tiem, kuriem nav iespējas pašiem izdrukāt karti, lūdzu savlaicīgi dot ziņu epastā un sarunāsim, kur katrā posmā varēs atrast karti.
 
Sacensību norises vieta: Rīga un līdz 30 km no tās.
   
25.-28.11 Āgenskalns
7-10.12 LU apkārtne
16-19.12 Dārziņi
29.12-01.01 Pļavnieki
6-9.01 Ķekava
18-21.01 Ziepniekkalns
26-29.01 Mežaparks
3-6.02 Pļavnieki
 
Dalībnieku grupas:
Jaunieši – zēni, kas sacensību dienā vēl nav sasnieguši 19 gadu vecumu
Jaunietes – meitenes, kas sacensību dienā vēl nav sasniegušas 19 gadu vecumu
Vīrieši 19+ -  vīrieši, kas sacensību dienā ir 19 – 39 gadus veci
Sievietes 19+ - sievietes, kas sacensību dienā ir 19 – 39 gadus vecas
Vīrieši 40+ -  vīrieši, kas sacensību dienā jau ir sasnieguši 40 gadu vecumu
Sievietes 40+ - sievietes, kas sacensību dienā jau ir sasniegušas 40 gadu vecumu
Vīrieši 55+ -  vīrieši, kas sacensību dienā jau ir sasnieguši 55 gadu vecumu
Sievietes 55+ - sievietes, kas sacensību dienā jau ir sasniegušas 55 gadu vecumu
 
Komandas – tie, kas grib skriet kopā, 2-3 cilvēki
Pastaiga – tie, kas grib paņemt visus KP bez laika ierobežojuma (individuāli)
 
Dalībnieku vecums tiek noteikts uz sacensību pirmo kārtu - 25.11.2023 
 
Sacensību  laiks:
Reģistrācija un karšu saņemšana katrai kārtai tiek norādīta individuāli, par starta laiku lūdzu pārliecināties pirms katra posma.
 
Distance, atzīmēšanās:
Atzīmēšanās izmantojot Qrenteerings aplikāciju – nolasot QR kodus kontrolpunktos. Dažās vai visās kārtās eksperimentālā kārtā papildus būs iespēja atzīmēties KP izmantojot GPS. Punktu vērtības kartē no 2 līdz 10. Katram dalībniekam (vai komandai) nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar ielādētu aplikāciju.
Karte:
Kartes mērogs 1:15000 (A4 formāts). Kartes pamatne būs veidota no karšu izdevniecības “Jāņa sēta” materiāliem. Atsevišķos posmos iespējamas arī cita veida kartes.
 
Pieteikšanās:
Online www.rogaining.lv jebkurā laikā līdz pat konkrētās kārtas norises beigām. Karte tiek izsūtīta apmēram 24h pirms katra posma sākuma vai, ja reģistrējies vēlāk – tiklīdz esam pamanījuši reģistrāciju un maksājumu. Lai procesu paātrinātu – dod ziņu ildze.straume@lof.lv
 
Dalības maksas
piesakoties pirms kārtas sākuma
- jauniešu grupas – 4 eiro
- pārējiem – 7 eiro
- komanda – 10 eiro

Individuāls abonements uz visām 7 kārtām – 35 eiro
Komandas abonements uz visām 7 kārtām – 50 eiro

Dalības maksas lūdzu pārskaitīt uz
SIA O!Latvija
Reģ. Nr. 40103795862
Banka: Luminor
IBAN LV91RIKO0002930175825
 
Rezultāti, vērtēšana un kopvērtējums
Rezultāti tiks publicēti www.rogaining.lv
Pilnie rezultāti būs redzami tikai pēc katras kārtas noslēguma. Kārtas norises dienās būs redzams finišējušo dalībnieku saraksts, sakārtots pēc iegūto punktu daudzuma.
 
Katrā kārtā uzvar dalībnieks, kurš savācis visvairāk punktu. Ja punktu skaits dalībniekiem ir vienāds, tad uzvar tas, kurš to izdara īsākā laikā. Kontrollaiks – 1h. Pārsniedzot kontrollaiku, par katru (nepilnu) minūti tiek atņemts viens punkts. Maksimālais pieļaujamais kontrollaika pārsniegums – 15 minūtes.
 
Kopvērtējumā katram dalībniekam tiek ieskaitītas piecas kārtas ar labāko rezultātu (visvairāk punktiem). Kopvērtējumā uzvar tas, kam ir visvairāk punktu. Ja punktu skaits ir vienāds, augstāka vieta dalībniekam, kam ir īsāks kopējais distancē pavadītais laiks. Ja šis rādītājs arī ir vienāds, tad augstāka vieta ir tam, kurš labāku rezultātu ir sasniedzis pēdējā kārtā.
 
Apbalvošana
Apbalvošana notiek izlozes veidā. 1-3. vietu ieguvēji katrā kārtā/grupā saņem “papildu biļeti” kopvērtējuma izlozē. Kopvērtējuma 1-3. vietu ieguvēji katrā grupā arī saņem katrs “papildu biļeti”.
 
Drošība un citi noteikumi
Sacensību dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, ja sacensības notiek diennakts tumšajā laikā.
Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju un video materiālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm kā arī savu personas datu (vārds, uzvārds) pubicēšanai rezultātos, tai skaitā sociālajos tīklos kā arī savu personas datu uzglabāšanai pieteikumu un rezultātu sistēmā.
 
Jautājumi un informācija
ildze.straume@lof.lv 

Aplikācija
Aplikācijas lejuplāde:


[
Aplikācijas lietošanas instrukcija 17.10.21.]

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF