DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
1 Latvia Uvis Šolmanis 2006 Auseklis IK
2 Latvia Pauls Olafs Straume 2006 Dzilnuciems
SJ
VO
403 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
404 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
405 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils/Rīga
406 Latvia Edgars Rancāns 1981 Rāmava
407 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
408 Latvia Artūrs Vīksne 1984 Rīga
409 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
410 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT/Rīga
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti/Jūrmala
413 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
414 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Latvia TrailRace/Rīga
415 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
416 Latvia Andis Orbidāns 1987 Rīga
417 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jūrmala
418 Latvia Kristaps Tamužs 1981 Ozons
419 Latvia Lauris Magazeinis 1992 Rīga
420 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
421 Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Legs Misérables/Rīga
422 Latvia Agris Bērziņš 1986
423 Latvia Kārlis Evertovskis 1990
424 Latvia Zemgus Zagata 1989 Marienburgas Vilki/Alūksne
425 Latvia Jānis Zariņš 1982 Rīga
SO
602 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
603 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
604 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
606 Latvia Laura Bušunova 1981
607 Latvia Aiga Tora 1985
608 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
609 Latvia Vija Elstiņa 1983 Kekava
611 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Rīga
612 Latvia Ilze Cahrausa 1990 Ok Saldus/Rīga
613 Latvia Elīna Jokuma 1991
614 Latvia Gunda Ğēğere 1991 Rīga
615 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
616 Latvia Ilze Vilciņa 1990
618 Latvia Vita Rancāne 1986 Divi Plus Divi/Rāmava
VV
804 Other_country Aleksandrs Ta 1976
805 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
806 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
807 Latvia Andris Kalns 1970
808 Latvia Guntars Mankus 1969 Saldus OK
809 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
810 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis/Rīga
813 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
814 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
815 Latvia Guntars Žilinskis 1980 Eko O/Bauska
816 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK
817 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme/Rāmava
818 Latvia Māris Bērziņš 1980 Teku Taku/Ēdole
819 Latvia Raitis Muižnieks 1968 A/K
820 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK/Mārupe
SV
1001 Latvia Indra Lange 1973 Rīga
1002 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1006 Latvia Inese Purgaile 1956 Silva/Tukums
1007 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1008 Latvia Vija Šiltere 1967 Auseklis IK
1009 Latvia Māra Melnbārde 1975 Brasa/Rīga
1010 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga
1011 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1012 Latvia Linda Bērziņa 1980 B komanda/Rīga
1013 Latvia Iveta Straume 1980 SAJUST/Babītes novads
1014 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1015 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga
1016 Latvia Aija Dēliņa 1974
1017 Latvia Inese Kauķe 1976 Briksnis SK/Rīga
1018 Latvia Inese Bajāre 1976 Eko O/Rīga
1019 Latvia Svetlana Konovalova 1975 Eko O/Riga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF