DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
1 Latvia Pauls Olafs Straume 2006 Dzilnuciems
3 Latvia Kārlis Cīmurs 2009 Cīmurēni/Rīga
5 Latvia Uvis Šolmanis 2006 Auseklis IK/Rīga
6 Latvia Emils Lecinskis 2005 Kāpa OK
SJ
201 Latvia Dagnija Frišfelde 2011 Rīga
VO
401 Latvia Krisjanis Mezulis Mezulis 1991 Vadātājs/Riga
402 Latvia Valdis Čunka 1982 Aldaris GO/Rīga
403 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Aldaris GO/Rīga
404 Latvia Kristaps Tamužs 1981 TDK Sānsolītis / Ozons
405 Latvia Jānis Cīmurs 1986 Cīmurēni/Rīga
406 Latvia Krišjānis Mincenbergs 1985 Rīga
407 Latvia Pēteris Grīviņš 1985 Surikati / OSveikals.lv
408 Latvia Andis Komarovs 1987 Ķekava
409 Latvia Uldis Pormeisters 1987 Valkas novads
410 Latvia Māris Katkovskis 1991 Rīga
411 Latvia Andris Pirtnieks 1986 OK Mona
412 Latvia Zigmunds Bībers 1981 Ulbroka
413 Latvia Artūrs Verza 1986 ind./Rīga
414 Latvia Raivo Pienis 1979 ASK Patria/Jelgava
415 Latvia Kārlis Vilciņš 1984 Kāpa OK/Jūrmala
416 Latvia Klāvs Taube 1990
417 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
SO
601 Latvia Aiga Tora 1985 Rīga
602 Latvia Laine Rupeika-Ruža 1986 Ind./Rīga
603 Latvia Līva Nereta 1986 Ind./Rīga
604 Latvia Antra Freiberga 1981 VSK Noskrien/Riga
605 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
606 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
607 Latvia Madara Apsalone 1985 Rīga
608 Latvia Agnese Martina 1993 Rīga
609 Latvia Māra Vilciņa 1983 Kāpa OK
VV
801 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
803 Latvia Aldis Strožs 1969 Piņķi
804 Latvia Viesturs Ziediņš 1955 Kurmis/Amatciems
805 Latvia Aivars LAPA 1969 Rīga
806 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK/Rīga
SV
1001 Latvia Gunita Barisa 1979 Olaine
1002 Latvia Inese Purgaile 1956 Silva/Tukums
1003 Latvia Aija Dēliņa 1974 JO/Rīga
1004 Latvia Marita Lapa 1970
1005 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1006 Latvia Ildze Straume 1974 Dzilnuciems
1007 Latvia Nataļa Korņejeva 1972
1008 Latvia Jolanta Bura 1970 IK Auseklis/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF