DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
3 Latvia Pauls Olafs Straume 2006 Dzilnuciems
10 Latvia Rūdolfs Leščinskis 2008 Riga
SJ
209 Latvia Elīza Leščinska 2011 Riga
210 Latvia Dagnija Frišfelde 2011 LU/Rīga
VO
403 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
404 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
405 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils/Rīga
406 Latvia Edgars Rancāns 1981 Rāmava
407 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
409 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
410 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT/Rīga
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti/Jūrmala
414 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Latvia TrailRace/Rīga
415 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
417 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jūrmala
419 Latvia Lauris Magazeinis 1992 Rīga
420 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
423 Latvia Kārlis Evertovskis 1990
424 Latvia Zemgus Zagata 1989 Marienburgas Vilki/Alūksne
432 Spain Kanāriju Koala 1989 Tenerife
449 Latvia Nauris Kozuliņš 1982
451 Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Rīga
460 Latvia Kristaps Tamužs 1981 Ozons
461 Latvia Andris Pirtnieks 1986 ERENPREISS
462 Latvia Edgars Zaķis 1998 Riga
463 Latvia Agris Bērziņš 1986 Olaine
464 Latvia Edgars Šadris 1981 TDK Sānsolītis/Rīga
465 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
466 Latvia Jānis Kudiņš 1983 Rīga
SO
604 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
607 Latvia Aiga Tora 1985
608 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
612 Latvia Ilze Cahrausa 1990 Ok Saldus/Rīga
615 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
625 Other_country Zanzibāras Mamba 1990 Zanzibar
626 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
656 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
658 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Riga
659 Latvia Zane Tuča 1989
660 Latvia Anita Bethere 1985 Mārupe
661 Latvia Valentīna Romanova 1987
662 Latvia Vita Rancāne 1986 Divi plus divi/Rāmava
663 Latvia Sigita Rišķe 1985 Rīgas satiksme/Rīga
664 Latvia Ieva Rukšāne 1991 OK Kāpa/Rīga
VV
804 Other_country Aleksandrs Ta 1976
805 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
806 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
808 Latvia Guntars Mankus 1969 Saldus OK
809 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
810 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis/Rīga
813 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
814 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
815 Latvia Guntars Žilinskis 1980 Eko O/Bauska
817 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme/Rāmava
820 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK/Mārupe
821 Latvia Andris Kalns 1970
822 Latvia Andris Mikijanskis 1980 Mežmalas/Madona/Rīga
840 Latvia Juris Vaidakovs 1972 OK Ziemeļkurzeme/Mārupe
847 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
848 Latvia Einārs Šillers 1973 Ziemeļkurzeme OK/Ikšķile
849 Latvia Maksims Leščinskis 1977 Riga
850 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK
851 Latvia Aigars Kokins 1977
852 Latvia Zigmārs Pujats 1975 Rīgas satiksme/Rīga
853 Latvia Mārtiņš Godiņš 1974 B3/Rīga
854 Latvia Aigars Slotiņš 1976 Rīga
855 Latvia Ingus Āboltiņš 1975 Rīga
SV
1002 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1009 Latvia Māra Melnbārde 1975 Brasa/Rīga
1010 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga
1011 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1014 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1016 Latvia Aija Dēliņa 1974
1024 Latvia Ildze Straume 1974 Ziemeļkurzeme/Dzilnuciems
1048 Latvia Ginta Nažinska 1968 Rīga
1049 Latvia Indra Lange 1973 individuāli/Rīga
1050 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga
1051 Latvia Inese Bļodniece 1968 Ozons/Rīga
1052 Latvia Vita Skuja 1978 De Niro SK/Rīga
1053 Latvia Ilze Leščinska 1978 Riga
1054 Latvia Ieva Simsone 1975 OK Kāpa/Jūrmala
1055 Latvia Dace Cebule 1959
1056 Latvia Vija Šiltere 1967 Auseklis IK
1057 Latvia Inese Purgaile 1956 Silva/Tukums
1058 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez kompasa
1059 Latvia Inese Bajāre 1976 Eko O/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF