DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
12 Latvia Jēkabs Janovs 2001 Siguldas Takas/Sigulda
13 Latvia Andris Svilāns 2002 Ogre/Ogre
14 Latvia Ingvars Kudeikins 2001 Ogre
19 Latvia Rūdolfs Leščinskis 2008 Rīga
SJ
211 Latvia Kristīne Kabaļina 2001 Iecava
215 Latvia Elīza Leščinska 2011 Rīga
VO
403 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
404 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
405 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils/Rīga
406 Latvia Edgars Rancāns 1981 Rāmava
407 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
409 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
410 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT/Rīga
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti/Jūrmala
414 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Latvia TrailRace/Rīga
415 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
417 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jūrmala
420 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
423 Latvia Kārlis Evertovskis 1990
424 Latvia Zemgus Zagata 1989 Marienburgas Vilki/Alūksne
449 Latvia Nauris Kozuliņš 1982
461 Latvia Andris Pirtnieks 1986 ERENPREISS
468 Latvia Imants Kaldre 1985 Riga
480 Latvia Sandis Pētersons 1981 Valmiera
481 Latvia Renārs Kudiņš 1981 Rīga
482 Latvia Jānis Kudiņš 1983 Rīga
SO
604 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
607 Latvia Aiga Tora 1985
608 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
612 Latvia Ilze Cahrausa 1990 Ok Saldus/Rīga
615 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
657 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
658 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Riga
661 Latvia Valentīna Romanova 1987
662 Latvia Vita Rancāne 1986 Divi plus divi/Rāmava
666 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Rīga
671 Latvia Arita Lazdovska 1992 Jūrmala
672 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Rīga
673 Latvia Vija Elstiņa Elstiņa 1983 RogViLa/Ķekava
674 Latvia Ieva Brice 1990 OK Saldus/Jelgava
VV
804 Other_country Aleksandrs Ta 1976
805 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
806 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
808 Latvia Guntars Mankus 1969 Saldus OK
809 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
810 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis/Rīga
813 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
814 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
815 Latvia Guntars Žilinskis 1980 Eko O/Bauska
817 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme/Rāmava
820 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK/Mārupe
821 Latvia Andris Kalns 1970
861 Latvia Einārs Šillers 1973 Ziemeļkurzeme OK/Ikšķile
862 Latvia Maksims Leščinskis 1977 Rīga
863 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
SV
1002 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1009 Latvia Māra Melnbārde 1975 Brasa/Rīga
1010 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga
1011 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1014 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1016 Latvia Aija Dēliņa 1974
1024 Latvia Ildze Straume 1974 Ziemeļkurzeme/Dzilnuciems
1051 Latvia Inese Bļodniece 1968 Ozons/Rīga
1068 Latvia Anita Rubene 1974 Sigulda
1069 Latvia Ginta Nažinska 1968 Rīga
1072 Latvia Indra Lange Lange 1973 individuāli/Rīga
1073 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga
1074 Latvia Vita Skuja 1978 De Niro SK
1075 Latvia Inese Bajāre 1976 Eko O/Riga
1076 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1077 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez kompasa/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF