DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
3 Latvia Pauls Olafs Straume 2006 Dzilnuciems
4 Latvia Rūdolfs Leščinskis 2008 Rīga
5 Latvia Uvis Šolmanis 2006 Auseklis IK
SJ
202 Latvia Elīza Leščinska 2011 Rīga
VO
403 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
404 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
405 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils/Rīga
406 Latvia Edgars Rancāns 1981 Rāmava
407 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
409 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
410 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT/Rīga
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti/Jūrmala
414 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Latvia TrailRace/Rīga
415 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
417 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jūrmala
419 Latvia Lauris Magazeinis 1992 Rīga
420 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
423 Latvia Kārlis Evertovskis 1990
424 Latvia Zemgus Zagata 1989 Marienburgas Vilki/Alūksne
426 Latvia Artūrs Vīksne 1984 Rīga
427 Latvia Kristaps Tamužs 1981 Ozons
428 Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Rīga
429 Latvia Jānis Zariņš 1982 Rīga
430 Latvia Jānis Kūms 1988 OK "Ape-Alūksne"/Rīga
431 Latvia Dāvis Vagalis 1991 Ind./Rīga
432 Spain Kanāriju Koala 1989 Tenerife
433 Latvia Jānis Kudiņš 1983 Rīga
434 Latvia Valters Āboliņš 1985 Ozons/Rīga
435 Latvia Edgars Zaķis 1988
436 Latvia Agris Bērziņš 1986 Olaine
437 Latvia Didzis Liepiņš 1993 Rīga
SO
604 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
607 Latvia Aiga Tora 1985
608 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
611 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Rīga
612 Latvia Ilze Cahrausa 1990 Ok Saldus/Rīga
615 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
617 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
619 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
620 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Kreņķis/Balvi
621 Latvia Vija Elstiņa 1983
622 Latvia Laura Stankuna 1989 Legs Miserables/Rīga
623 Latvia Elīna Jokuma 1991
624 Latvia Laura Busunova 1981 RogViLa/Rīga
625 Other_country Zanzibāras Mamba 1990 Zanzibar
627 Latvia Sigita Rišķe 1985 Rīgas satiksme
628 Latvia Vita Rancāns 1986 DIVI PLUS DIVI/Rāmava
629 Latvia Ilze Vilciņa 1990
630 Latvia Ieva Bernauska 1987
632 Latvia Diāna Stirna 1996 Rīga
VV
804 Other_country Aleksandrs Ta 1976
805 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
806 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
807 Latvia Andris Kalns 1970
808 Latvia Guntars Mankus 1969 Saldus OK
809 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
810 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis/Rīga
813 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
814 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
815 Latvia Guntars Žilinskis 1980 Eko O/Bauska
817 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme/Rāmava
820 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK/Mārupe
822 Latvia Andris Mikijanskis 1980 Mežmalas/Madona/Rīga
823 Latvia Māris Bērziņš 1980 Teku Taku/Ēdole
824 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
825 Latvia Zigmārs Pujats 1975 Rīgas satiksme/Rīga
826 Latvia Normunds Orlovs 1976 N/Rīga
827 Latvia Maksims Leščinskis 1977 Rīga
828 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK
829 Latvia Sandis Zuzāns 1980 30draugi.lv/Rīga
SV
1002 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1009 Latvia Māra Melnbārde 1975 Brasa/Rīga
1010 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga
1011 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1014 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1016 Latvia Aija Dēliņa 1974
1021 Latvia Indra Lange 1973 individuāli/Rīga
1022 Latvia Vita Skuja 1978 De Niro SK/Rīga
1023 Latvia Inese Bajāre 1976 Eko O/Rīga
1024 Latvia Ildze Straume 1974 Ziemeļkurzeme/Dzilnuciems
1025 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga
1026 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1027 Latvia Vija Šiltere 1967 Auseklis IK

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF