DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
3 Latvia Pauls Olafs Straume 2006 Dzilnuciems
6 Latvia Rūdolfs Leščinskis 2008 Rīga
7 Latvia Uvis Šolmanis 2006 Auseklis IK
SJ
203 Latvia Elīza Leščinska 2011 Rīga
204 Latvia Barbara Bodiļeva 2007 Ogre
205 Latvia Lelde Pàķe 2006 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
206 Latvia Madara Pāķe 2009 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
VO
403 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
404 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
405 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils/Rīga
406 Latvia Edgars Rancāns 1981 Rāmava
407 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
409 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
410 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT/Rīga
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti/Jūrmala
414 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Latvia TrailRace/Rīga
415 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
417 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jūrmala
419 Latvia Lauris Magazeinis 1992 Rīga
420 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
423 Latvia Kārlis Evertovskis 1990
424 Latvia Zemgus Zagata 1989 Marienburgas Vilki/Alūksne
432 Spain Kanāriju Koala 1989 Tenerife
438 Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Rīga
439 Latvia Nauris Kozuliņš 1982 Rīga
440 Latvia Aleksandrs Bodiļevs 1983 Ogre
441 Latvia Artūrs Vīksne 1984 Rīga
442 Latvia Edgars Zaķis 1988
443 Latvia Mārtiņš Kaļva 1989 Riga
444 Latvia KRISJANIS MEZULIS 1991 Riga
445 Latvia Agris Bērziņš 1986 Olaine
446 Latvia Kārlis Vilciņš 1984 Kāpa OK
447 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
448 Latvia Jurģis Kociņš 1990
SO
604 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
607 Latvia Aiga Tora 1985
608 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
612 Latvia Ilze Cahrausa 1990 Ok Saldus/Rīga
615 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
623 Latvia Elīna Jokuma 1991
625 Other_country Zanzibāras Mamba 1990 Zanzibar
626 Latvia Iveta Rožkalne 1981 Rīga
631 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
633 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Rīga
634 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Rīga
635 Latvia Zane Tuča 1989
637 Latvia Ilze Vilciņa 1990
638 Latvia Elita Kaļva 1992 Riga
639 Latvia Ieva Rukšāne 1991 OK Kāpa/Rīga
640 Latvia Vija Elstiņa 1983 RogViLa/Ķekava
641 Latvia Vita Rancāne 1986 Divi plus divi/Rāmava
642 Latvia Agnese Stunda-Zujeva 1983 Z13/Rīga
643 Latvia Māra Vilciņa 1983 Kāpa OK/Jūrmala
644 Latvia Ieva Bernauska 1987
645 Latvia Eva Dzene 1983 Ozons/Rīga
646 Latvia Laura Stankuna 1989 Legs Miserables/Riga
648 Latvia Valentīna Romanova 1987
649 Latvia Sigita Rišķe 1985 Rīgas satiksme/Rīga
VV
804 Other_country Aleksandrs Ta 1976
805 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
806 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
807 Latvia Andris Kalns 1970
808 Latvia Guntars Mankus 1969 Saldus OK
809 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
810 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis/Rīga
813 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
814 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
815 Latvia Guntars Žilinskis 1980 Eko O/Bauska
817 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme/Rāmava
820 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK/Mārupe
830 Latvia Maksims Leščinskis 1977 Rīga
831 Latvia Aigars Kokins 1977 OK Meridiāns
832 Latvia Uģis Holsts 1975 4H Pastaiga
833 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK
834 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
835 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
836 Latvia Sandis Zuzāns 1980 30draugi.lv/RĪGA
SV
1002 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1009 Latvia Māra Melnbārde 1975 Brasa/Rīga
1010 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga
1011 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1014 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1016 Latvia Aija Dēliņa 1974
1024 Latvia Ildze Straume 1974 Ziemeļkurzeme/Dzilnuciems
1028 Latvia Vita Skuja 1978 De Niro SK/Rīga
1029 Latvia Indra Lange 1973 individuāli/Rīga
1030 Latvia Inese Bajāre 1976 Eko O/Rīga
1031 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1032 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga
1033 Latvia Vija Šiltere 1967 Auseklis IK
1034 Latvia Elizabete Neimiševa 1980 Ogre
1035 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez kompasa/Rīga
1036 Latvia Inese BLODNIECE 1968 Ozons/Rīga
1037 Latvia Ginta Nažinska 1968 ind/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF