DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
1 Latvia Ralfs Slaide 2013
2 Latvia Olivers Daģis 2014
SJ
201 Latvia Kate Daģe 2011
VO
401 Latvia Oļegs Nikolajevs 1994
402 Latvia Ivars Celiņš 1987
403 Latvia Alēns Jukšinskis 1984
404 Latvia Juris Žideļūns 1993
405 Latvia Kārlis Lauva 1990
406 Latvia Mārtiņš Kaļva 1989
407 Latvia Jānis Žideļūns 1990
408 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989
409 Latvia Kalvis Silgals 1986
410 Latvia Edgars Jurjāns 1987
411 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986
413 Latvia Jānis Sapats 1993
414 Latvia Andis Komarovs 1987
415 Latvia Kārlis Jurševics 1986
418 Latvia Jānis Sapats 1993
SO
601 Latvia Madara Dārziņa 1994
602 Latvia Nora Austriņa 1985
603 Latvia Ilona Daģe 1984
604 Latvia Rita Pastare 1986
605 Latvia Elīna Krēmere 2000
606 Latvia Dagnija Tērauda 1996
607 Latvia Ieva Vitola 1991
608 Latvia Ieva Rukšāne 1991
609 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996
610 Latvia Dagnija Tērauda 1996
VV
801 Latvia Armands Lunts 1969
802 Latvia Raimonds Kaže 1983
803 Latvia Ģirts Sarma 1976
804 Latvia Sandis Zuzāns 1980
805 Latvia Mareks Brokāns 1973
806 Latvia Gatis Čirka 1977
807 Latvia Aigars Putnis 1977
808 Latvia Edgars Rancāns 1981
809 Latvia Juris Pētersons 1979
810 Latvia Kaspars Cimermanis 1979
811 Latvia Salvis Daģis 1981
812 Latvia Edgars Klints 1972
813 Latvia Atis Kalniņš 1974
SV
1001 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983
1002 Latvia Zanda Birze 1973
1003 Latvia Dace Pētersone 1979
1004 Latvia Inese Kauķe 1976
1005 Latvia Sigita Cimermane 1980
1006 Latvia Evita Kļaviņa 1980
VSV
2201 Latvia Andris Meļķerts 1965
2202 Latvia Raitis Muižnieks 1968
SSV
2001 Latvia Elita Jurjāne 1964
2002 Latvia Inese Purgaile 1956
2003 Latvia Dace Cebule 1959
Pastaiga
1401 Latvia Mārtiņš Rikšis 1965
1402 Latvia Anita Paidere 1967
1403 Latvia Julija Anisko 1987
1404 Latvia Adrejs Gruzdevs 1974
1405 Latvia Ģirts Salmiņš 2023
1406 Latvia Gunta Lebedoka 1954
1407 Latvia Inta Tabaka 1953
1408 Latvia Artūrs Vīksne 1984
1409 Latvia Agnese Rekēviča 1982
1410 Latvia Jānis Upenieks 1979
1411 Latvia Madara Upeniece 2009
1412 Latvia Marta Tabaka 1981
1413 Latvia Ēriks Janmanis 1979
1414 Latvia Mārcis Magone 2000
1415 Latvia Baiba Ozola 1964
1416 Latvia Liene Adamane 1975
1417 Latvia Maija Selezņova 1990
1418 Latvia Jānis Kalniņš 1988
1419 Latvia Andris Kalns 1963
1420 Latvia Uldis Pormeisters 1987
1421 Latvia Pēteris Grīviņš 1985
1422 Latvia Andris Malahovskis 1977
1423 Latvia Mareks Brokāns 1973
1424 Latvia Ardis Dambis 1972
1425 Latvia Evija Prauliņa 1974
1426 Latvia Janis Lecinskis 1981
Komanda
1603 Latvia Anžela Šapovalova 1978
Latvia Arnis Grasis 1970 Auseklis Ik
1604 Latvia Zane Grīnšteina 1990
Latvia Kate Dūdele 1990 Kāpa OK
1605 Latvia Signe Tomsone 1970
Latvia Neila Sietniece 1969
Latvia Iveta Vilcāne 1970
1606 Latvia Sniedze Brakovska 1980
Latvia Eduards Pāķis 1976 Ādaži City
1607 Latvia Līga Gulbe 1966
Latvia Balvis Gulbis 1959
1608 Latvia Ieva Godiņa 1976
Latvia Aiga Kalniņa 1974 B3/Bez kompasa
1609 Latvia Dina Lazdovska 1967
Latvia Arita Vanaga 1992
1610 Latvia Ildze Straume 1974
Latvia Lenarts Straume 2010
1611 Latvia Anna Brovkina 1988
1612 Latvia Aigars Kokins 1977
Latvia Ugis Holsts 1975
1613 Latvia Maksims Leščinskis 1977
Latvia Ilze Leščinska 1978 Schwerpunkt
1614 Latvia Dace Peiseniece 1973
Latvia Valdis Peisenieks 1967
1615 Latvia Andis Orbidāns 1987
Latvia Mārtiņš Kālis 1987

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF