DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
8 Latvia Ralfs Slaide 2013
SJ
VO
401 Latvia Oļegs Nikolajevs 1994
405 Latvia Kārlis Lauva 1990
406 Latvia Mārtiņš Kaļva 1989
407 Latvia Jānis Žideļūns 1990
408 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989
410 Latvia Edgars Jurjāns 1987
411 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987
415 Latvia Kārlis Jurševics 1986
418 Latvia Jānis Sapats 1993
429 Latvia Alēns Jukšinskis 1984
430 Latvia Jānis Balodis 1989
SO
604 Latvia Rita Pastare 1986
607 Latvia Ieva Vitola 1991
609 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996
610 Latvia Dagnija Tērauda 1996
VV
801 Latvia Armands Lunts 1969
804 Latvia Sandis Zuzāns 1980
805 Latvia Mareks Brokāns 1973
807 Latvia Aigars Putnis 1977
808 Latvia Edgars Rancāns 1981
812 Latvia Edgars Klints 1972
813 Latvia Atis Kalniņš 1974
822 Latvia Gatis Čirka 1977
824 Latvia Jānis Zagorskis 1975
825 Latvia Raivo Pienis 1979
827 Latvia Mārtiņš Godiņš 1974
828 Latvia Ivars Žagars 1971
SV
1001 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983
1002 Latvia Zanda Birze 1973
1003 Latvia Dace Pētersone 1979
1004 Latvia Inese Kauķe 1976
1006 Latvia Evita Kļaviņa 1980
1010 Latvia Guna Zagorska 1976
1011 Latvia Anita Užule 1983
1012 Latvia Ieva Vītoliņa 1970
1013 Latvia Iveta Baļčūne 1983
VSV
2201 Latvia Andris Meļķerts 1965
SSV
2001 Latvia Elita Jurjāne 1964
2003 Latvia Dace Cebule 1959
2007 Latvia Inese Purgaile 1956
Pastaiga
1402 Latvia Anita Paidere 1967
1404 Latvia Adrejs Gruzdevs 1974
1405 Latvia Ģirts Salmiņš 2023
1406 Latvia Gunta Lebedoka 1954
1407 Latvia Inta Tabaka 1953
1410 Latvia Jānis Upenieks 1979
1411 Latvia Madara Upeniece 2009
1412 Latvia Marta Tabaka 1981
1413 Latvia Ēriks Janmanis 1979
1414 Latvia Mārcis Magone 2000
1415 Latvia Baiba Ozola 1964
1423 Latvia Mareks Brokāns 1973
1425 Latvia Evija Prauliņa 1974
1436 Latvia Agnese Rekevica 1982
1451 Latvia Ramona Zeltiņa 1992
1452 Latvia Jūlija Aņisko 1987
1453 Latvia Edgars Zaķis 1988
1454 Latvia Madara Dārziņa 1994
1455 Latvia Liene Adamane 1975
1456 Latvia Zane Bērziņa 1996
1457 Latvia Luize Rundele 2024
1458 Latvia Andra Jansone 1959
1459 Latvia Inese Purgaile 1956
1460 Latvia Ardis Dambis 1972
Komanda
1603 Latvia Anžela Šapovalova 1978
Latvia Arnis Grasis 1970 Auseklis Ik
1604 Latvia Zane Grīnšteina 1990
Latvia Kate Dūdele 1990 Kāpa OK
1605 Latvia Signe Tomsone 1970
Latvia Neila Sietniece 1969
Latvia Iveta Vilcāne 1970
1606 Latvia Sniedze Brakovska 1980
Latvia Eduards Pāķis 1976 Ādaži City
1608 Latvia Ieva Godiņa 1976
Latvia Aiga Kalniņa 1974 B3/Bez kompasa
1610 Latvia Ildze Straume 1974
Latvia Lenarts Straume 2010
1613 Latvia Maksims Leščinskis 1977
Latvia Ilze Leščinska 1978 Schwerpunkt
1624 Latvia Līga Gulbe 1966
Latvia Balvis Gulbis 1959

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF