DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
8 Latvia Rūdolfs Leščinskis 2008 Rīga
9 Latvia Uvis Šolmanis 2006 Auseklis IK
SJ
207 Latvia Elīza Leščinska 2011 Rīga
208 Latvia Barbara Bodiļeva 2007 Ogre
VO
403 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
404 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
405 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils/Rīga
406 Latvia Edgars Rancāns 1981 Rāmava
407 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
409 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
410 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT/Rīga
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti/Jūrmala
414 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Latvia TrailRace/Rīga
415 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
417 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jūrmala
419 Latvia Lauris Magazeinis 1992 Rīga
420 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
423 Latvia Kārlis Evertovskis 1990
424 Latvia Zemgus Zagata 1989 Marienburgas Vilki/Alūksne
432 Spain Kanāriju Koala 1989 Tenerife
449 Latvia Nauris Kozuliņš 1982
450 Latvia Krisjanis Mezulis 1991 Vadātājs
451 Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Rīga
452 Latvia Aleksandrs Bodiļevs 1983 Ogre
453 Latvia Sandis Pētersons 1981 Valmiera
454 Latvia Kristaps Dzvinko 1981 ZVOC/Valmiera
455 Latvia Atis Krumins Krumins 1981 Ozons/Rīga
456 Latvia Agris Bērziņš 1986 Olaine
457 Latvia Igors Poļežajevs 1988 Rīga
458 Latvia Jānis Kudiņš 1983 Rīga
SO
604 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
607 Latvia Aiga Tora 1985
608 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
612 Latvia Ilze Cahrausa 1990 Ok Saldus/Rīga
615 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
625 Other_country Zanzibāras Mamba 1990 Zanzibar
634 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Rīga
636 Latvia iveta rožkalne 1981 rīga
647 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
650 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Rīga
651 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Kreņķis/Rīga
652 Latvia Vija Elstiņa 1983 RogViLa/Riga
653 Latvia Ilze Vilciņa 1990
654 Latvia Sigita Rišķe 1985 Rīgas satiksme/Rīga
655 Latvia Valentīna Romanova 1987
VV
804 Other_country Aleksandrs Ta 1976
805 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
806 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
807 Latvia Andris Kalns 1970
808 Latvia Guntars Mankus 1969 Saldus OK
809 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
810 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis/Rīga
813 Latvia Andris Meļķerts 1965 Ošenieki
814 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
815 Latvia Guntars Žilinskis 1980 Eko O/Bauska
817 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme/Rāmava
820 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK/Mārupe
821 Latvia Andris Kalns 1970
822 Latvia Andris Mikijanskis 1980 Mežmalas/Madona/Rīga
837 Latvia Normunds Orlovs 1976 N/Rīga
838 Latvia Maksims Leščinskis 1977 Rīga
839 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
840 Latvia Juris Vaidakovs 1972 OK Ziemeļkurzeme/Mārupe
841 Latvia Sandis Zuzāns 1980 30draugi.lv/Rīga
842 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK
843 Latvia Kristaps Epners Epners 1976 Rga
844 Latvia Arnis Eriņš 1980 EFFIC VELO/Rīga
845 Latvia Zigmārs Pujats 1975 Rīgas satiksme/Rīga
SV
1002 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1009 Latvia Māra Melnbārde 1975 Brasa/Rīga
1010 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga
1011 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1014 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1016 Latvia Aija Dēliņa 1974
1038 Latvia Indra Lange 1973 individuāli/Rīga
1039 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3/Rīga
1040 Latvia Ilze Leščinska 1978 Rīga
1041 Latvia Vita Skuja 1978 De Niro SK/Rīga
1042 Latvia Elizabete Neimiševa 1980 Ogre
1043 Latvia Inese Bajāre 1976 Eko O/Rīga
1044 Latvia Aiga Kalniņa 1974 Bez kompasa/Rīga
1045 Latvia Vija Šiltere 1967 Auseklis IK
1046 Latvia Jolanta Galzone 1968
1047 Latvia Inese Bļodniece 1968 Ozons/Rīga
1048 Latvia Ginta Nažinska 1968 Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF