DALĪBNIEKU SARAKSTS

Minirogaininga ROGO kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
VJ
3 Latvia Pauls Olafs Straume 2006 Dzilnuciems
15 Latvia Rihards Žilinskis 2008 Eko o/Bauskas nov.
16 Latvia Uvis Šolmanis 2006 Auseklis IK
17 Latvia Rūdolfs Leščinskis 2008 Riga
18 Latvia Kārlis Stradiņš 2002 IK Auseklis
SJ
212 Latvia Lauma Simsone 2004 OK Kāpa/Jūrmala
213 Latvia Dagnija Frišfelde 2011 LU/Riga
214 Latvia Elīza Leščinska 2011 Riga
VO
403 Latvia Jānis Brižs 1988 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
404 Latvia Miķelis Zumbergs 1982 VSK Noskrien/Dundaga
405 Latvia Valdis Čunka 1982 Mežpils/Rīga
406 Latvia Edgars Rancāns 1981 Rāmava
407 Latvia Kaspars Adijāns 1987 Mežpils/Rīga
409 Latvia Kārlis Lauva 1990 Rīga
410 Latvia Uldis Pormeisters 1987 LV Bārdas/Valka
411 Latvia Andrejs Grigoļunovičs 1981 QRT/Rīga
412 Latvia Jānis Dubovičs 1986 Tomāti/Jūrmala
414 Latvia Mārtiņš Freibergs 1984 Latvia TrailRace/Rīga
415 Latvia Guntis Šmaukstelis 1985 OK Kāpa/Rīga
417 Latvia Pāvels Ņevodņičenko 1987 SK Rekords/Jūrmala
420 Latvia Kaspars Vītols 1983 SPAMMA OK
423 Latvia Kārlis Evertovskis 1990
424 Latvia Zemgus Zagata 1989 Marienburgas Vilki/Alūksne
467 Latvia Jānis Balodis 1989 Tehno Bunkurs/Rīga
468 Latvia Imants Kaldre 1985 Riga
469 Latvia Kārlis Vilciņš 1984 Kāpa OK
470 Latvia Kristaps Tamužs 1981 Ozons
471 Latvia Edgars Šadris 1981 TDK Sānsolītis/Rīga
472 Latvia Edgars Zaķis 1988 Riga
473 Latvia Mikus Puriņš 1994 Riga
474 Latvia Gatis Kalniņš 1988
475 Latvia Uldis Kleinbergs 1987 Ko Te Notiek ?/Mārupe
476 Latvia Arnis Kadakovskis 1981 Senioru klubs Kamilla./Jūrmala
477 Latvia Jānis Kudiņš 1983 Rīga
478 Latvia Artūrs Hirkovskis 1989 Rīga
479 Latvia Arnis Veidemanis 1988 Rīga
SO
604 Latvia Guna Briža 1989 OK Ziemeļkurzeme/Sigulda
608 Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna
612 Latvia Ilze Cahrausa 1990 Ok Saldus/Rīga
615 Latvia Olga Mote 1987 Tomāti/Ogre
657 Latvia Anete Dārta Rožkalne 1996 Rīga
658 Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Riga
661 Latvia Valentīna Romanova 1987
662 Latvia Vita Rancāne 1986 Divi plus divi/Rāmava
664 Latvia Ieva Rukšāne 1991 OK Kāpa/Rīga
665 Latvia Māra Vilciņa 1983 Kāpa OK
666 Latvia Agnese Rekēviča 1982 Rīga
667 Latvia Laura Bušunova 1981 RogViLa/Riga
668 Latvia Vija Elstiņa 1983 RogViLa
669 Latvia Arita Lazdovska 1992 Jūrmala
670 Latvia Ieva Brice 1990 Ok Saldus/Jelgava
VV
804 Other_country Aleksandrs Ta 1976
805 Latvia Ģirts Salmiņš 1969 Rīga
806 Latvia Juris Šlesers 1971 Rīgas satiksme
809 Latvia Mareks Brokans 1973 Riga
810 Latvia Aigars Actiņš 1969 3A/Rīga
812 Latvia Jānis Zagorskis 1975 Auseklis/Rīga
814 Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti
815 Latvia Guntars Žilinskis 1980 Eko O/Bauska
817 Latvia Aigars Putnis 1977 Rīgas Satiksme/Rāmava
820 Latvia Edmunds Gergelevičs 1975 De Niro SK/Mārupe
822 Latvia Andris Mikijanskis 1980 Mežmalas/Madona/Rīga
840 Latvia Juris Vaidakovs 1972 OK Ziemeļkurzeme/Mārupe
856 Latvia Einārs Šillers 1973 Ziemeļkurzeme OK/Ikšķile
857 Latvia Raitis Muižnieks 1968 Auseklis IK/Rīga
858 Latvia Kristaps Epners 1976 Rīga
859 Latvia Egons Šolmanis 1969 Auseklis IK
860 Latvia Maksims Leščinskis 1977 Riga
SV
1002 Latvia Gunta Blūzma 1978 Rīga
1004 Latvia Linda Rožkalna 1967 Mārupe
1005 Latvia Baiba Kaškina 1976 Baltie Zalkši/Rīga
1009 Latvia Māra Melnbārde 1975 Brasa/Rīga
1010 Latvia Sandra Sprukta 1974 Rīga
1011 Latvia Evita Kļaviņa 1980 Rīga
1014 Latvia Zane Gruberte 1974 Rīga
1016 Latvia Aija Dēliņa 1974
1024 Latvia Ildze Straume 1974 Ziemeļkurzeme/Dzilnuciems
1060 Latvia Ieva Simsone 1975 OK Kāpa/Jūrmala
1061 Latvia Indra Lange 1973 individuāli/Rīga
1062 Latvia Ieva Godiņa 1976 B3
1063 Latvia Līga Gulbe 1966 Rīga
1064 Latvia Inese Purgaile 1956 Silva/Tukums
1065 Latvia Vija Šiltere 1967 Auseklis IK
1066 Latvia Ilze Leščinska 1978 Riga
1067 Latvia Guna Zagorska 1976 Auseklis/Rīga
1068 Latvia Anita Rubene 1974 Sigulda
1069 Latvia Ginta Nažinska 1968 Rīga
1070 Latvia Baiba Barkāne 1968
1071 Latvia Vita Skuja 1978 De Niro SK/Rīga

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF