JAUNUMI

16.07.2021
PusNAKTS rogainings. Epilogs.


PusNAKTS rogainings 10.07.2021  Youtube


Par PusNAKTS rogainings uzvarētājiem kļuva Guntis Šmaukstelis un Guntis Māliņš (grupa MO, komanda DIVI GUNTI, 106 punkti no 182), Varis Peisenieks, Gundega Jurāne un Juris Švirksts (grupa XO, XV, XSV, komanda TURKUCIEMS, 75 punkti no 182), Indra Segliņa un Ieva Vītoliņa (grupa WO, WV, komanda JŪRA LĪDZ ..., 63 punkti  no 182). Rezultāti atrodami: REZULTĀTI.
Aizvadīts TREŠAIS PusNAKTS rogainings. Atjaunotā sacensību karte, izmantojot  LĢIA informāciju, deva iespēju atgrieztes un iepazīt jaunus neparastus reljefa un citus dabas objektus. Sacensības notika 88 km2 plašā teritorijā, kur dabā bija izvietoti 47 kontroles punkti. 10.jūlija vakarā un naktī uz 11.jūliju LUBŪŽA EZERA apkārtnes pakalnos, gravās, ziedošās pļavās un biezokņos devās 97 komandas.

Šoreiz par 100 % piepildījās ... (skat. LASĪT VAIRĀK.)
devīze: Izaicinājums ķermenim, uzdevums prātam un bauda dvēselei! Dalībnieku emocijas pēc finiša un vēlākajās diskusijās liecināja, ka sasniegts ir galvenais mērķis - radīt ko īpašu un iepriekš nepieredzētu, varbūt piemirstu. Galvenais dalībnieku pretinieks izrādījās TUMSA un šī brīza vasaras VEĢETĀCIJA. Ir izdarīti secinājumi par sacensību kartes lietām, ir vieta pilnveidošanai. Svarīgākais - atgriežamies pie "saknēm". Tā pat, kā pirmsākumos un ari rogaininga dzimtenē, lietojam TOPOGRAFISKĀ STILA karti.PALDIES sacensību rīkošanas komandai! Sacensību karti atjaunoja Pēteris Blumbergs, rezultātus apkopoja Ģits un Evita Freimaņi, kontrolpunktus dabā izvietoja Uldis Pekuss un Mārtiņš Lasmanis. Pirmsstarta rokdarbus pieveica Anita Liepiņa un Ieva Riteniece, kurām sacensību centrā pievienojās Aivars Kaminskis, Ilze un Vaira Bužas un Mārtiņš Lasmanis. Fotomedībās devās Mareks Gaļinovskis un Andri Mačāns. Jau otro reizi (kopš rīkojam rogainingus) mūs uzņēma viesu nams LUBŪŽI un Ilze un Andris Lubūži. Īpašs PALDIES par sadarbību nu jau bijušajai Raunas novada pašvaldībai, TELTIS PASĀKUMIEM, LIEPKALNI maiznīcai un Ivetas Kazerovskas izbraukuma ēdināšanas mini uzņēmumam!

Apkārtne tiešām skarba, bet tomēr arī SKAISTA. Pats personīgi apmeklēju un atradu vairāk nekā 47 neparastas un īpašas vietas, kā arī uzbūvēju jaunu laipu pāri Raunas iztekai no  Raunaiša ezera tā  dienvidu pusē. Domājams atkal tiksimies kādā no Vidzemes augstienes apvidiem, kāda, ne mazāk skaista ezera krastā, 2022.gada 09.- 10.jūlijā
P A L D I E S visiem !


Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links: (nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat laughing sad angry crying thumb  
0

 AKTUĀLI


Latvijas čempionāts rogainingā
Mordanga, 2021.gada. 14. - 15..augusts
[Nolikums] [Pieteikšanās] [Dalībnieki]


Valmiera, 2021.gada. 25. jūlijs
[Nolikums] [Pieteikšanās] [Dalībnieki]PusNAKTS rogainings
Raunas pagasts
2021.gada 10.-11.jūlijs
[Biļetens Nr.2] [REZULTĀTI]
[KARTE] [Leģendas] [Video]


 


Piejūras rogainings
Engure, 2021. gada 28. augusts
[Nolikums] [Pieteikšanās] [Dalībnieki]


 

Eiropas čempionāts
Igaunija, Otepe. 
2021.gada 4.-5.septembris.
Informācija. [Biļetens.pdf]
[Pieteikšanās]  [Dalībnieki]


 

AKTUĀLI vēsturisko informāciju skatīt sadaļā ARHĪVS. ŠODIEN NOTIEK

Valmieras rogainings 2021 (3h, velo 2h)

 NĀKAMIE PASĀKUMI

07.08.2021.
Valmieras Gaujas senlejas rogainings (2h/4h/6h)
[info]

14.08.2021.
Latvijas čempionāts (6h/24h)
[info]

28.08.2021.
Piejūras rogainings (4h/6h)
[info]

     JAUNĀKIE KOMENTĀRI
    jaunumi : kalendārs : resursi : saites : foto, video : sarunas : kontakti : arhīvs :  
    ^ uz augšu ^