Misas rogainings 31.03.2018
31.03.2018
Misa
Eko O
Start:11:00:00
Sunset:20:00:00
Sunrise:08:00:00
ROGAIN4
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1611MO4 Vulkāns Didzis Šapkus v Lat
Didzis Āboliņš v Lat
3:53:46
182
0
182 MO4:1.
2609MO4 ATIP Armands Teteris V Lat
Ivars Purviņš V Lat
3:52:59
177
0
177 MO4:2.
3606MO4 Tad jau redzēs! Jānis Šnepste V Lat
Andžejs Stenclavs V Lat
3:55:31
177
0
177 MO4:3.
4603MO4 U2 Valts Ulmanis V Lat
Ints Ulmanis V Lat
3:57:30
174
0
174 MO4:4.
5608MO4 GREENYARD Viesturs Šlosbergs V Lat
Renārs Skudra V Lat
Mārtiņš Sapats V Lat
3:44:31
173
0
173 MO4:5.
6813XO4 Vivobarefoot Ildze Straume S Lat
Aivar Tihane V Est
3:53:42
166
0
166 XO4:1.
7605MO4 Jaunystė Kęstutis Vaičius V Lit
Romas Čeplinskas V Lit
3:53:59
163
0
163 MO4:6.
8802XO4 Mana labākā komanda Mārtiņš Eglijs V Lat
Iveta Eglija S Lat
3:54:19
163
0
163 XO4:2.
9804XO4 Ivalo Aiva Jakovela S Lat
Arvīds Ozoliņš V Lat
3:49:38
160
0
160 XO4:3.
10807XO4 Neo Vimba Inese Pučeka S Lat
Valdis Vaisjuns V Lat
3:56:49
160
0
160 XO4:4.
11816XO4 Despacito Justinas Liubinskas v Lit
Kristina Virsilaite S Lit
3:52:55
154
0
154 XO4:5.
12811XO4 Trīs A Arnis Grasis V Lat
Anžela Šapovalova S Lat
3:49:52
150
0
150 XO4:6.
13809XO4 Romanichi Romāns Koškins V Lat
Ilva Koškina S Lat
4:02:43
153
-3
150 XO4:7.
14711WO4 ALi IRi ISi Anita Liepiņa S Lat
Ieva Riteniece S Lat
Igita Štube S Lat
3:58:21
145
0
145 WO4:1.
15602MO4 TPF Mītava Ainārs Šiliņš V Lat
Dainis Mēters V Lat
3:36:51
141
0
141 MO4:7.
16808XO4 A komanda Aiga Tora S Lat
Armands Liberts V Lat
4:00:03
133
-1
132 XO4:8.
17703WO4 KAUTKURTEPAT Santa Blūma S Lat
Lāsma Šlosberga S Lat
3:56:50
131
0
131 WO4:2.
181104XV4 MonaX Baiba Ozola S Lat
Pēteris Zariņš V Lat
4:00:59
131
-1
130 XV4:1.
19818XO4 Vidēji ātrie bruņurupuči Astra Šauvere Ivars Žagars Lat
4:00:55
122
-1
121 XO4:9.
20708WO4 Mēs pa taisno Beāte Spalva S Lat
Iveta Dička S Lat
3:51:55
120
0
120 WO4:3.
211001WV4 MĀSAS Alīda Ābola S Lat
Ināra Zariņa S Lat
3:59:17
119
0
119 WV4:1.
22817XO4 Tembo Anne Jakovela s Lat
Ingus Niedra v Lat
Inese Ābele s Lat
3:54:32
118
0
118 XO4:10.
23604MO4 ') DROP TABLE RESULTS -- Aivars Burtnieks V Lat
Ēriks Burtnieks V Lat
3:58:51
118
0
118 MO4:8.
243MJ4 MINTTU/K Artūrs Grosbergs V Lat
Olafs Bērziņš V Lat
3:51:15
116
0
116 MJ4:1.
25610MO4 Hop Hop Kaspars Lauris V Lat
Ints Marcinkevičs V Lat
3:49:20
115
0
115 MO4:9.
26701WO4 Bites citronos Inguna Eglīte S Lat
Inga Vaļska S Lat
3:55:06
114
0
114 WO4:4.
27901MV4 Amatciems Viesturs Ziediņš V Lat
Māris Grundšteins V Lat
4:01:25
115
-2
113 MV4:1.
281102XV4 Skudrulāči Anita Paidere S Lat
Juris Paiders V Lat
3:51:22
112
0
112 XV4:2.
29705WO4 Bet vai vajag? Džaneta Suta S Lat
Kristīne Suta S Lat
3:58:26
111
0
111 WO4:5.
30710WO4 G&J Jūlija Aņisko S Lat
Ginta Sniķere S Lat
3:45:55
108
0
108 WO4:6.
311101XV4 Durbenieki Lilita Lauraite S Lat
Arturs Brikmanis V Lat
3:40:02
102
0
102 XV4:3.
32707WO4 Purva dzērvenes Ilze Heinola S Lat
Inese Ozola S Lat
3:52:18
94
0
94 WO4:7.
331103XV4 DO Oskars Zīds V Lat
Daina Celma-Zida S Lat
3:47:44
89
0
89 XV4:4.
34803XO4 Pavāri Adrians Pavārs V Lat
Guna Gasjūne-Pavāre S Lat
3:50:19
87
0
87 XO4:11.
35607MO4 Purva bridēji Toms Jaunzemis V Lat
Jānis Pelēcis V Lat
3:01:13
86
0
86 MO4:10.
361MJ4 Elvīns Edvīns Litčenko Elmārs Spalva V Lat
3:46:37
86
0
86 MJ4:2.
37706WO4 Mēs ar putniem Evija Prauliņa S Lat
Ieva Beitāne S Lat
Anna Aļijeva S Lat
4:01:40
87
-2
85 WO4:8.
38104WJ4 Kliņģerīšu Ziedlapiņas Eva Ezerniece S Lat
Laura Undīne Šulce S Lat
Rūta Ansone S Lat
3:54:39
83
0
83 WJ4:1.
39203XJ4 Zaļie Gurķi Arta Volkova S Lat
Kate Korņejeva S Lat
Niks Berlinskis V Lat
Vents Vajeiks V Lat
Mārtiņš Purmalis V Lat
4:01:13
85
-2
83 XJ4:1.
404MJ4 RAM Aleksandrs Baranovskis V Lat
Reinis Diena V Lat
Matīss Diena V Lat
3:42:27
77
0
77 MJ4:3.
41709WO4 Meža Bulciņas Mārīte Kļaviņa S Lat
Lolita Puriņa S Lat
3:49:03
76
0
76 WO4:9.
42810XO4 SVARĪGĀKIE Mārtiņš Puķe V Lat
Renārs Manuilovs V Lat
Ralfs Mucenieks V Lat
Evija Daukste S Lat
3:49:17
76
0
76 XO4:12.
43814XO4 Bumbierīši Imants Tiesnieks V Lat
Ilze Zvīdriņa S Lat
3:56:15
76
0
76 XO4:13.
44204XJ4 Čīkstīte un Raivis Anna Jaunzeme S Lat
Raivis Hofmanis V Lat
4:05:21
79
-6
73 XJ4:2.
45815XO4 GREENYADR2 Mārtiņš Erdmanis V Lat
Linda Persevica S Lat
Laura Avota S Lat
3:48:55
69
0
69 XO4:14.
46805XO4 Klibās stirnas Anna Kleina S Lat
Ojārs Kleins V Lat
Karlīna Gatere S Lat
Līva Krišāne S Lat
4:02:53
71
-3
68 XO4:15.
47103WJ4 Vilma Madara Dūra S Lat
Viktorija Šmidte S Lat
4:08:31
76
-9
67 WJ4:2.
48201XJ4 Apodziņš un Susliki Georgs Spalva V Lat
Tīna Spalva S Lat
Anastasija Paula S Lat
4:09:22
70
-10
60 XJ4:3.
49812XO4 Kaut kad jau jāsāk.. Jurģis Suts V Lat
Linda Jansone S Lat
2:02:46
13
0
13 XO4:16.
ROGAIN2
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1302MO2 Nav draugu. Edgars Jurjāns V Lat
Mikus Bērziņš V Lat
2:03:08
122
-4
118 MO2:1.
2303MO2 Kāpa Edgars Bričonoks V Lat
Jānis Peilāns V Lat
1:58:58
115
0
115 MO2:2.
3304MO2 Ne kauna, ne goda Artūrs Verza V Lat
Andrejs Verza V Lat
2:00:08
103
-1
102 MO2:3.
4301MO2 Pēc ziemas miega Juris Šlesers V Lat
Māris Vaivods V Lat
2:01:09
65
-2
63 MO2:4.
520032G8 V3G4 Armīns Gasjūns V Lat
Sandra Viekale - Gasjūne S Lat
Elīza Viekale - Gasjūne S Lat
Toms Viekals - Gasjūns V Lat
2:02:01
63
-3
60 2G8:1.
6501XO2 Ideja Gija Spula S Lat
Jānis Ramutis V Lat
Toms Krēsliņš V Lat
Rūdolfs Cešeiko V Lat
1:54:40
58
0
58 XO2:1.
720022G17 JSK Gaita Tamāra Samuševa S Lat
Vanessa Samuševa S Lat
2:01:49
60
-2
58 2G17:1.
820132G17 Kuš Zigmunds Bībers V Lat
Filips Bībers V Lat
1:47:14
56
0
56 2G17:2.
920112G8 Pūpoliņš Aigars Čeksters V Lat
Tomass Čeksters V Lat
1:52:35
51
0
51 2G8:2.
1020092G8 Liedagi-35 Fadejs Precinieks V Lat
Zelma Preciniece S Lat
Everts Precinieks V Lat
1:55:21
51
0
51 2G8:3.
1120142G17 Foršie eži Sandris Spurķis V Lat
Linda Spurķe S Lat
Elīza Spurķe S Lat
1:57:25
51
0
51 2G17:3.
1220102G17 Nejaukais Mēs Māris Cīrulis V Lat
Mārtiņš Cīrulis V Lat
1:57:13
50
0
50 2G17:4.
1320042G17 Vivobarefoot Family Team Iveta Sondore S Lat
Edvards Robins Straume V Lat
1:51:06
48
0
48 2G17:5.
14401WO2 Flokši Mētra Krūmiņa S Lat
Laura Hofmane S Lat
Baiba Krūmiņa S Lat
1:52:50
48
0
48 WO2:1.
1520122G17 Jaukie Mēs Elizabete Lasmane S Lat
Oksana Konovalova S Lat
Svetlana Konovalova S Lat
1:58:50
48
0
48 2G17:6.
16504XO2 Jaksoni Egils Jaksons v Lat
Asja Jaksone s Lat
1:55:16
43
0
43 XO2:2.
1720062G17 Bundzenieki Anna Šnore S Lat
Raimonds Šnore V Lat
1:57:52
43
0
43 2G17:7.
1820072G8 Brokolis Raimis Raimonds Miezavs V Lat
Liene Šnore S Lat
Rudīte Šnore S Lat
1:57:56
43
0
43 2G8:4.
1920052G8 Saulīte un Zaķītis Elīza Šlesere S Lat
Daiga Šlesere S Lat
1:24:37
40
0
40 2G8:5.
20502XO2 Kuksīši Inga Ludborža S Lat
Beate Tumaševska S Lat
Rūdis Marcinkevičs V Lat
1:48:29
40
0
40 XO2:3.
21503XO2 F4 Artūrs Vaselis V Lat
Mārīte Vasele S Lat
Alens Vaselis V Lat
Laura Vasele S Lat
1:51:15
36
0
36 XO2:4.
2220082G8 Ķūķīši Mārtiņš Štāls V Lat
Ieva Štāla S Lat
Krišjānis Štāls V Lat
Jēkabs Štāls S Lat
1:54:07
35
0
35 2G8:6.

Orientēšanās klubs "Alnis" Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2012, www.tak-soft.com