Rīgas Piedzīvojums 2024

Rezultāti:
1. psms -
https://rogaining.lv/qrevents/results/piedzivojums241/1/
2. psms - https://rogaining.lv/qrevents/results/piedzivojums242/1/

Instrukcija dalībniekiem:
1. Lejuplādē vai atjauno QREvented aplikāciju Play Store vai Apple Store.
2. Aplikācijas iestatījumos ieslēdz GPS slēdzi, pārliecinies, ka GPS ierīcē ir aktivizēts un aplikācijai ir atļauja lietot ģeolokāciju. Pārliecinies arī, ka iestatījumos kā serveris ir iestādīts https://rogaining.lv .
3. Izvēlies "Internet event". Ievadi e-pastā nosūtīto "Course code" un "Your code".
4. Izplāno distanci un dodies distancē. Distanci var sākt un beigt jebkurā kontrolpunktā.  Laika atskaite di stancē sākas pēc atzīmēšanās pirmajā kontrol punktā. Aplikācijas taimeris visu laiku uzrādīs laiku starp pirmā kontrolpunkta ģeofiksāciju un pēdējā atbildētā jautājuma momentu. Tas arī ir dalībnieka distancē pavadītais ieskaites laiks.
5. Pastaigājies, atbildi uz uzdotajiem jautājumiem un pavadi distancē līdz 3 stundām. Par kontrolpunkta apmeklējumu saņem uz kartes norādīto punktu vērtību. Piemēram, ja apmeklē kontrolpunktu ar kodu "83", tad saņemsi 8 punktus par punkta apmeklējumu. Par katru pareizi atbildi uz uzdevumu saņem 3 punktus. Ja ir pārsniegta 3 stundu robeža, par katru nākošo minūti 15 minūšu robežās tiek atņemts viens punkts. Kontrolpunkti, kas ir apmeklēti pēc 3 stundām un 15 minūtēm no pirmā kontrolpunkta apmeklējuma momenta netiek ņemti vērā.  
6. Kad esi pabeidzis distanci, spied "Send to server", lai nosūtītu datus uz serveri. To var darīt arī distances laikā. Tad rezultāti būs drošībā. Nekādas papildus darbības nav nepieciešamas.
7. Aplūko savus rezultātus aplikācijā vai pasākuma lapā.
8. Interneta pieslēgums nepieciešams tikai reģistrēšanās un rezultātu iesūtīšanas laikā. Starp kontrolpunktiem ierīci var pauzēt. Var lietot vairākus telefonus, ievadot komandas reģistrēšanās kodus. Tiek ņemta vērā tikai pirmā komandas atbilde uz jautājumu.
9. KP ģeofiksācija notiek KP aplīša robežās, sekojiet indikatoram aplikācijā. Jautājums parādās tikai pēc ģeofiksācijas. Atbilde (foto) arī jāmeklē aplīša robežās.

Ja rodas vairāk jautājumi par aplikāciju, tad meklē informāciju: https://qrevents.lv/en/apps.php

UZMANĪBU! Komandām distance ir jāveic ir kopā, citādāk to rezultāti var tikt anulēti.
 
Dalībnieku grupas:
INDIVIDUĀLI – Dalībnieks veic piedzīvojuma distanci individuāli kājām
PROF – profesionālas komandas līdz 5  cilvēkiem, kas piedzīvojumu veic skrienot
AMATIERI – komandas līdz 5 cilvēkiem, kas piedzīvojumu veic pastaigājoties.

 
Distance, atzīmēšanās:
Atzīmēšanās notiek, nonākot kontrolpunktu GPS lokācijā un atbildot uz uzdotajiem jautājumiem, kas parādās aplikācijā.
 
Posmi
05 – 07.04 Dzirciems             
19 – 21.04  Dreiliņi
24 - 26.05  Bieriņi

Treniņu laiks:
Starts brīvi izvēlētā laikā.
 
Karte:
Kartes mērogs 1:10000 (A4 formāts). Kartes pamatne būs veidota no Jāņa sēta materiāliem. Kartes būs pieejamas tiekai elektroniskā variantā un tiks izsūtītas uz dalībnieku e-pasta adresēm, kas būs iesniegtas aizpildot reģistrācijas formu.
 
Pieteikšanās
Reģistrējies online https://rogaining.lv/r/Piedzivojums jebkurā laikā līdz pat konkrētās kārtas norises beigām, karti nosūtīsim pēc iespējas ātrāk.
Ja reģistrējies pasākuma dienās, tad lūdzam nosūtīt maksājuma uzdevumu uz info@olatvija.lv, lai varam ātrāk nosūtīt jums karti!
 
Dalības maksas:
Individuāli:
Reģistrējoties online - 9 EUR solo dalībniekiem.
Pasākuma norises dienā - 11 EUR.
 
Komandām:
Reģistrējoties online - 18 EUR komandām.
Pasākuma norises dienā - 21 EUR komandām.
 
Dalības maksu lūdzu pārskaitīt:
SIA O!Latvija
Reģ. Nr. 40103795862
Banka: Luminor
IBAN LV91RIKO0002930175825
 
Rezultāti un apbalvošana
Treniņu Kopsavilkums tiks publicēti LOF Facebook lapā. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, uzvar tas, kurš punktus savācis īsākā laikā.
UZMANĪBU! Komandām distance ir jāveic ir kopā, citādāk to rezultāti var tikt anulēti.
 
Rezultāti un kartes tiks publicētas Rogaining mājas lapā: https://rogaining.lv/r/Piedzivojums/
 
Drošība un citi noteikumi
Pasākuma dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, ja dalība sacensībās notiek diennakts tumšajā laikā.
 
Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju un video materiālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm kā arī savu personas datu (vārds, uzvārds) publicēšanai rezultātos, tai skaitā sociālajos tīklos un pieteikumu sistēmā.
 
KONTAKTI
Matīss Ratnieks, t. 20252282 (tikai Whatsapp), e-pasts: info@olatvija.lv

ATBALSTĪTĀJI

JS LOF